IzakTV

Strona główna » Anonymo przystąpi do pojedynku z NiP’em, a społeczność reaguje – Nie wierzyłem, że do tej powtórki dojdzie

Anonymo przystąpi do pojedynku z NiP’em, a społeczność reaguje – Nie wierzyłem, że do tej powtórki dojdzie

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Tak to już oficjalnie, trzecia mapa w pojedynku pomiędzy Anonymo, a Ninjas in Pyjamas zostanie rozegrana jeszcze raz. Zawodnicy polskiej formacji pojawią się na serwerze, a społeczność do późnych godzin nocnych czekało na oficjalnie oświadczenie. 

Wczoraj cały dzień śledziliśmy dla Was najnowsze informacje i prezentowaliśmy opinie w sprawie dramy pomiędzy Flashpoint, a Anonymo i Ninjas in Pyjamas. Dopiero dzisiaj w nocy dowiedzieliśmy się ostatecznie, że trzecia mapa w tym pojedynku zostanie rozegrana jeszcze raz. Zespoły zmierzą się na Mirage, gdzie stawką będzie utrzymanie w górnej drabince.

Wiemy już na pewno, że reprezentanci Anonymo o 21 zameldują się na serwerze. Potwierdził to CEO organizacji Mateusz Kowalczyk, który otrzymał taką wiadomość od zawodników. Przypomnijmy, że decyzja o przystąpieniu do pojedynku należała do graczy, bowiem organizacja dała im wolny wybór. Sówek za pośrednictwem swojego Twittera poprosił także społeczność o nie wylewanie jadu i zostawieniu tego za sobą.

Społeczność CS:GO już w nocy rozpoczęło pierwsze dyskusje na temat decyzji, jaką podjęło Flashpoint. Olek “vuzzey” Kłos polski komentator obawia się, że cofnięcie pojedynku pomiędzy Ninjas in Pyjamas, a Anonymo spowoduje, że coraz częściej będziemy świadkami anulowanych spotkań.

Na podjętą decyzję zareagował także Piotr “Izak “Skowyrski, który dzisiaj o godzinie 18 rozpoczyna turniej w COD Warzone. Jeżeli Piotrek wraz ze swoim kompanem Lehem nie awansuje dalej, to najprawdopodobniej skomentuje trzecią mapę tego spotkania.

Swoje dwa zdania do zaistniałej sytuacji dołożył także Kuba “Kubik” Kubiak, czyli komentator i analityk.

Na sam koniec zobaczmy jeszcze na reakcje Pawła “Innocent” Mocka, który ewidentnie nie jest zadowolony z podjętej decyzji.