IzakTV

Strona główna » Apeks wreszcie w komplecie!

Apeks wreszcie w komplecie!

Autor: Michał Maćkowski
Apeks

Ostatnie burzliwe tygodnie już za Apeks. Norweska organizacja po rozstaniu z Joakim “⁠jkaem⁠” Myrbostad postawiła na skład skandynawski, przygarniając pod swoje szeregi trójkę Szwedów. 

Sezon ESEA Premier już za rokiem, więc i Apeks zmuszone było przedstawić swój nowy skład. W nowym sezonie pod barwami norweskiej organizacji będzie oglądać trzech nowych zawodników: Joakima “⁠Relaxa⁠” Gustafssona, Fredrika ⁠FREDDyFROGa⁠” Gustafssona oraz Rasmusa “⁠kreaza⁠ Johanssona.

Dobrych kilka tygodni temu Apeks zapowiadało złożenie pełnego norweskiego zespołu. Niestety plany pokrzyżował Joakim ⁠jkaem⁠” Myrbostad, który postanowił ponownie związać się z graczami, z którymi w przeszłości miał okazję reprezentować barwy 100 Thieves.

Cieszymy się, że dołączyli do nas Relaxa, FREDDyFROG i kreaz. Wnoszą mnóstwo doświadczenia i umiejętności do naszego składu i dadzą nam wiele nowych pomysłów, które pomogą nam osiągnąć pożądany poziom. Skupiamy się teraz na dobrych wynikach w ESEA Premier i Snow Sweet Snow – mówi trener formacji Pål “⁠Polly⁠” Kammen

Relaxa oraz FREDDyFROGa w roku 2020 grali głównie pod nazwą Japaleno, jednak w sierpniu udało im się podpisać kontrakty z Galaxy Racer. Jednak przygoda dla braci z nową organizacją bardzo szybko się zakończyła, ponieważ już po koniec roku zostali oni wolnymi agentami.

Piątym zawodnikiem Apeks został kreaz, który niedawno testowany był jeszcze przez North. Jednak 22-letni zawodnik nie przekonał do siebie włodarzy organizacji, przez co ponownie musiał szukać nowej drużyny.

Co ciekawe Apeks nadal będzie grało w norweskich rozgrywkach, jednak w nieco innym składzie, ze względu na regulamin turnieju Telialigaen, który jasno mówi, że większość zawodników w zespole musi pochodzić z Norwegii.

Nowy skład Apeks wygląda następująco:

  • Sander “⁠Grusarn⁠ Iversen
  • Dennis ⁠dennis⁠ Edman
  • Fredrik ⁠FREDDyFROG⁠” Gustafsson
  • Joakim “⁠Relaxa⁠” Gustafsson
  • Rasmus “⁠kreaz⁠” Johansson
  • Pål “⁠Polly⁠” Kammen (trener)