IzakTV

Strona główna » Apex Legends – darmowa gra z gatunku battle royale jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

Apex Legends – darmowa gra z gatunku battle royale jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

Autor: Marcin Skrętkowicz
Apex

Electronic Arts Inc. i Respawn Entertainment wprowadzają na rynek Apex Legends. Darmowa strzelanka battle royale jest dostępna już teraz na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Osadzona w uniwersum Titanfall™, gra Apex Legends wstrząśnie gatunkiem battle royale oferując zabawę przy użyciu unikalnych postaci z naciskiem na współpracę drużynową i wiele innowacyjnych mechanik rozgrywki. Apex Legends na nowo definiuję rozgrywkę z gatunku battle royale opartą o współpracę w drużynie. Gracze będą wybierać spośród ośmiu Legend, z których każda ma własne, unikalne umiejętności i style gry. Do Legend będą należeć postacie takie jak Bloodhound – tropiciel, który może zobaczyć ostatnią aktywność wroga na mapie, czy Lifeline – medyk z pola bitwy, który może chronić członków drużyny i ich reanimować. Zrównoważone składy i współpraca zespołowe będą kluczowe, by zapewnić zwycięstwo.

“Rozpoczynasz każdą grę z jakimś ogólnym planem, a kończysz ją mając do opowiedzenia fascynującą historię – to był nasz cel” – mówi Drew McCoy, główny producent Apex Legends. “Budujemy grę, która nie tylko zapewni rozrywkę i niezapomniane wrażenia podczas premiery, ale coś, co będziemy rozwijać przez długi czas.”

Apex Legends wprowadza do gatunku wiele innowacji, zaczynając już od fazy przed rozpoczęciem meczu. Gracze mogą wybrać swój punkt zrzutu w systemie Jumpmaster, dzięki czemu każdy oddział ma pełną kontrolę nad miejscem, w którym rozpocznie grę. Czy lepiej iść prosto po najcenniejsze łupy i ryzykować konflikt z innymi zespołami czy może rozproszyć się na peryferiach mapy, aby pozwolić innym oddziałom na wzajemną eliminację?

Apex Legends oferuje także Respawn Beacons – miejsca, w których można jednorazowo ożywić pokonanych członków drużyny, kontekstowy system komunikacyjny Ping czy inteligentny system ekwipunku, który automatycznie podłącza dodatki i ulepszenia do odpowiedniej broni po ich zebraniu. Innowacje te w połączeniu z renomą Respawn w dostarczaniu gier najwyższej jakości tworzą bitewne doświadczenie, które nie ma sobie równych.

Pierwszy sezon Apex Legends rozpocznie się w marcu i zaoferuje graczom możliwość zakupu przepustki sezonowej, dającej dostęp do ekskluzywnych przedmiotów kosmetycznych. Kolejne, tematyczne sezony, będą wprowadzały do gry nową zawartość w postaci nowych postaci, broni, elementów kosmetycznych i wiele innych.

Gra dostępna jest już dziś do pobrania za darmo na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Pobierz za darmo Apex Legends na wybraną platformę i rozpocznij zabawę!

MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE APEX LEGENDS

 • SYSTEM OPERACYJNY: Windows 10 (64-bitowy)
 • PROCESOR: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core
 • RAM: 6 GB
 • KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
 • RAM KARTY GRAFICZNEJ: 1 GB
 • MIEJSCE NA DYSKU: co najmniej 30 GB

ZALECANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE APEX LEGENDS

Choć spełnienie minimalnych wymagań w zupełności wystarczy do gry w Apex Legends, w celu osiągnięcia jak najlepszych wrażeń z rozgrywki i płynnej gry w 60 kl/s konieczne będzie spełnienie zalecanych wymagań.

 • SYSTEM OPERACYJNY: Windows 10 (64-bitowy)
 • PROCESOR: Intel i5 3570K lub równoważny
 • RAM: 8 GB
 • KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • RAM KARTY GRAFICZNEJ: 8GB
 • MIEJSCE NA DYSKU: co najmniej 30 GB