IzakTV

Strona główna » ARCY zagra na LAN-ie z pulą 150 tysięcy dolarów!

ARCY zagra na LAN-ie z pulą 150 tysięcy dolarów!

Autor: Piotr Ossowski

To był bardzo udany dzień dla drużyny Aristocracy. Polacy pewnie koło południa pokonali SKADE, a także przed chwilą Copenhagen Flames i awansowali na turniej główny QI Banja Luka!

Pierwszą mapą były słynne “pociągi”. Wybór Polaków nie był przypadkowy, są oni ostatnio skuteczni na tej mapie i nie inaczej było dzisiaj. Pierwsza połowa to świetny pokaz gry po stronie terrorystów. Po tej teoretycznie trudniejszej stronie Aristocracy zagrało naprawdę dobrze i wygrało 10:5. Zamiana stron sprawiła TaZowi i spółce odrobinę kłopotów, ale dzięki kilku przełamaniom poprzez rundy ekonomiczne Polacy domknęli to spotkanie i wygrali 16:13.

Drugi pojedynek rozegrał się na Nuke. Początek był niezwykle ciekawy. Aż do stanu 3:2, dla Polaków, drużyny wymieniały się rundami i kolejno przełamywały się rundami ekonomicznymi. W pierwszej połowie Copenhagen Flames musiało uznać wyższość ARCY, bo ci wygrali 9:6. Wynik był jednak, jak najbardziej otwarty. Druga połowa to jednak był kolejny koncert gry po stronie terrorystów zaserwowany przez Arystokratów. Nasi rodacy triumfowali 16:7.

Dzisiejsze zwycięstwa pozwoliły Polakom zdobyć bilety na turniej LAN-owy QI Banja Luka, który będzie debiutował na arenie Counter Strike’a. Zawody odbędą się w bośniackiej Banja Luce (miasto 200 tys mieszkańców). W puli rozgrywek znajduje się 150 000$. Na ten moment, poza ARCY, pewny występ na turnieju ma pro100 (#47) oraz AUGUST (#65, mongolska drużyna). Niewątpliwie, będzie to bardzo ważny turniej dla polskiej drużyny, bo może pozwolić znów wzbić się do czołowej trzydziestki rankingu HLTV albo może nawet wyżej.

 

Aristocracy 2:0 Copenhagen Flames

de_train 16:13

de_nuke 16:7