IzakTV

Strona główna » ardiis żegna się z Teamem Heretics!

ardiis żegna się z Teamem Heretics!

Autor: Marcin Kapusta

Ardis “ardiis” Svarenieks, który tymczasowo trafił na rezerwę z powodu problemów zdrowotnych, dziś rozstał się z Teamem Heretics. Jego następcą został Amine “Amilwa” Saidi!

Po ciężkich tygodniach w szpitalu, wróciłem do domu i dowiedziałem się, że Heretics chce kontynuować grę z obecną piątka. Tym samym życzę im wszystkiego najlepszego i wiem, że niektórzy z graczy będą wielcy w przyszłości. Jestem gotowy do szlifowania swoich umiejętności i chcę po prostu wrócić do wygrywania. Nadal jestem związany kontraktem z Heretics, ale dostałem zgodę na rozważanie innych opcji. Podmioty zainteresowane moimi usługami proszone są o kontrakt na Twitterze lub za pośrednictwem maila: arnau@teamheretics.com.” – oświadczył 23-latek.

Ardiis dołączył do Heretics na początku czerwca bieżącego roku, równolegle z Patrykiem “paTiTkiem” Fabrowskim. Zapełnili oni luki pozostawione przez Žygimantasa “nukkyego” Chmieliauskasa oraz Auniego “AvovA” Chahade, którzy przywdziali trykot G2 Esports. Niemniej jednak roszady nie przyniosły zamierzonego efektu. Heretycy nie zdołali bowiem zakwalifikować się do VCT Europe Stage 3 Challengers 1, odpadając na wczesnym poziomie eliminacji. Kolejny cios dotknął drużynę w połowie lipca, gdy ardiis trafił na rezerwę z powodu problemów zdrowotnych. W jego buty wszedł mało doświadczony Amine “Amilwa” Saidi. Dobry występ podopiecznych Ivana “Johnty” Shevtsova w kwalifikacjach do VCT Europe Stage 3 Challengers 2 spowodował ostatecznie, że Francuz otrzymał stały angaż w zespole.

Aktualny skład VALORANTA w Teamie Heretics wygląda następująco:

  •  Christian “loWel” Garcia Antoran
  •  Ondřej “MONSTEERR” Petrů
  •  Felix “al0rante” Brandl
  •  Patryk “paTiTek” Fabrowski
  •  Amine “Amilwa” Saidi
  •  Ivan “Johnta” Shevtsov (trener)
  •  Dustyn “niesoW” Durnas (rezerwa)