IzakTV

Strona główna » ARES bez zawodniczki. Sindi poza składem

ARES bez zawodniczki. Sindi poza składem

Autor: Bartek Lorenc

W czołowej rosyjskiej drużynie pojawiły się kłopoty. Po dwóch nieudanych turniejach, z zespołem pożegnała się Tatyana “Sindi” Gracheva. Jako powód rozstania podaje swoją słabą w formę w ostatnim czasie.

ARES zajęły 5-8. miejsce na Copenhagen Games, gdzie w ćwierćfinale niespodziewanie uległy drużynie eParadise Angels. Ponad miesiąc wcześniej dziewczyny zaliczyły fatalny występ na turnieju Intel Challenge Katowice 2018, który zakończyły jeszcze w fazie grupowej, zajmując 3. miejsce z jednym zwycięstwem i dwiema porażkami na koncie. ARES przez bardzo długi czas było uznawane za drugą najlepszą drużynę na kobiecej scenie CS:GO, lecz ostatnie miesiące z pewnością pokazały, że ten rok nie idzie po myśli Rosjanek, które ostatecznie zdecydowały się na wprowadzenie zmiany w składzie. Wybór padł na Tatyanę “Sindi” Grachevę, która poinformowała o tym na swoim Twitterze. Jako powód rozstania podała słabą formę, która w rzeczywistości nie wypadała tak słabo na tle całego zespołu.

Skontaktowaliśmy się z liderką drużyny – Daryą “dshq” Mishutiną, która potwierdziła, że decyzja została podjęta przez cały skład, lecz nie mogła zdradzić prawdziwego powodu pozbycia się Grachevej. Mishutina oznajmiła jednak, że znalazły już nową zawodniczkę, która ma zostać ogłoszona w najbliższym czasie.

Wszystko wskazuje na to, że do drużyny powróci Anna “Ant1ka” Ananikova, która ostatnie półtora roku spędziła w najlepszej żeńskiej drużynie na scenie – RES Gaming (wcześniej Team Secret oraz Dynasty).

Potencjalny skład ARES.fe:

  • Darya “dshq” Mishutina
  • Alexandra “Riley” Ksenzik
  • Tanya “t4tty” Vorontsova
  • Victoria “tory” Kazieva
  • Anna “Ant1ka” Ananikova