IzakTV

Strona główna » Aristocracy eliminuje osiemnastą drużynę świata z Sector:MostBet. PACT z nożem na gardle w piątym sezonie LOOT.BET

Aristocracy eliminuje osiemnastą drużynę świata z Sector:MostBet. PACT z nożem na gardle w piątym sezonie LOOT.BET

Autor: Michał Maćkowski

Dobry dzień dla Aristocracy i słaby dla PACT’u. TaZ i spółka wyeliminowali osiemnastą drużynę świata z Sector:MostBet. Natomiast ekipa Dawida “Lunatica” Cieślaka musiała uznać wyższość HellRaisers w turnieju LOOT.BET.

Aristocracy dzisiejszy dzień może zaliczyć do udanych. Polacy w Sector:MostBet uratowali się przed odpadnięciem z turnieju, pokonując po dwóch bardzo wyrównanych mapach forZe, które aktualnie zajmuje osiemnaste miejsce w rankingu HLTV. Arcy w swoim drugim pojedynku w dolnej drabince zmierzy się z przegranym meczu pomiędzy GODSENT a Nemigą.

Aristocracy vs forZe – 2:0

  • Nuke – 16:14
  • Train – 16:13

Niestety ale reprezentanci PACT w osłabieniu nie poszli w ślady swoich kolegów z Aristocracy i przegrali swoje spotkanie podczas piątego sezonu LOOT.BET. Ekipa Dawida “Lunatica” Cieślaka musiała dzisiaj grać ze zmiennikiem, ponieważ Szymon “Crityourface” Pluta nie mógł wystąpić w spotkaniu z powodów zdrowotnych. Mimo braku jednego z czołowych zawodników, Polacy nie sprzedali łatwo skóry i dopiero po trzech wyrównanych mapach uznali wyższość HellRaisers. Niestety PACT wyczerpało już limit porażek i każda koleja wyeliminuje ich turnieju.

PACT vs HellRaisers – 1:2

  • Mirage – 10:16
  • Nuke – 19:17
  • Train – 16:14