Aristocracy gromi Tricked na start DreamHack Open Summer!

Aristocracy

Aristocracy świetnie rozpoczyna DreamHack Open Summer. Polacy w pierwszym spotkaniu pokonali 16:5 z Tricked i zagrają z AVANGAR o wyjście z grupy A.

W drodze eliminacji wybrano mapę de_train. Obie drużyny świetnie grają na popularnych pociągach, warto dodać, że Tricked w ostatnich 3 miesiącach wygrało 11/12 meczów na tej właśnie mapie! Duńczycy wygrali na start pistoletówkę, później jednak oddali inicjatywę rywalom. Polacy zagrali świetną rundę force, w której prym wiedli Wiktor “TaZ” Wojtas i Paweł “dycha” Dycha z desert eagle’ami w rękach. Później kolejne punkty wpadały na konto Arcy, które doskonale broniło każdego wejścia na bombsite. Tricked przy wyniku 1:7 obudziło się na moment i zwyciężyło w dwóch kolejnych rundach. To były jednak ostatnie dobre chwile Duńczyków po stronie atakującej. W końcówce pierwszej połowy co prawda udawało im się regularnie podkładać bombę, ale za każdym razem Arcy świetnie odbiło. Znakomite spotkanie rozgrywał dycha, który niszczył rywali głównie na małej drabince. Do przerwy wynik wynosił 12:3 dla Polaków.

Po zmianie stron pistoletówka również trafiła na ich konto i można było powiedzieć, że jest już powoli po meczu. Aristocracy wjeżdżało na bs’y jak do siebie i punktowało słabości rywala. Tym samym nasi rodacy wygrali 16:5 i zagrają o 18:00 z AVANGAR o wyjście z grupy A. Nasz najbliższy rywal pokonał Winstrike 16:14. Po tych dwóch meczach można wyciągnąć wnioski, że to Arcy będzie minimalnym faworytem tego starcia.

Aristocracy 16:5 Tricked (Train)

Mecz z AVANGAR o wyjście z grupy rozpocznie się około godziny 18:00. Transmisja na kanale DreamHacka.