Aristocracy lepsze od NoChance w UCC Summer Smash

Autor: Paulina Szymak

Zakończył się decydujący mecz dla Aristocracy w ramach UCC Summer Smash. Tym razem Polacy pokonali przeciwników z NoChance.

Pierwszą mapą wybraną przez NoChance był de_dust2 i zdecydowanie to był dobry wybór dla mieszanego teamu. Od samego początku lepiej prezentowała się sytuacja „Maikelele” i ekipy, którzy po wygranej pistoletówce zgarnęli jeszcze dwa oczka na swoją korzyść. Arcy szybko odpowiedziało zdobyciem swojego pierwszego punktu, jednak jak się okazało był to jedyny punkt na dłuższy czas. NoChance doskonale radziło sobie z przedzieraniem się przez defensywę Polaków, tym samym powiększając swoją przewagę (9:1). Dopiero jedenasta runda dała Aristocracy szanse na zgarnięcie swojego drugiego punktu, lecz mieszany team nie pozwolił na większą swobodę „TaZa” i spółki i tym samym zakończył pierwszą połowę 13:2.

Zmiana stron pokazała nam zupełną odmianę sytuacji na mapie. Tym razem to Aristocracy zaprezentowało, że jest w stanie zdominować akcję, najpierw wygrywając pistoletówkę, a następnie zgarniając, aż siedem oczek z rzędu (10:13). 24 runda dała NoChance w końcu możliwość zdobycia swojego długo wyczekiwanego, czternastego punktu, lecz Arcy po raz kolejny postanowiło pokazać swoje umiejętności. Mogłoby się wydawać, że Polski team jest w stanie doprowadzić do wygranej, bądź chociaż dogrywki na mapie dust2, lecz to „Maikelele” i spółka ostatecznie zamknęli to starcie wynikiem 16:12.

Nuke rozpoczął się wygraniem pistoletówki przez NoChance, jednak Arcy od razu odpowiedziało zgarnięciem trzech oczek z rzędu. Przewaga Polaków nie trwała jednak długo, gdyż mieszany team szybko doprowadził do wyrównania (3:3). Aristocracy postanowiło jednak pójść za ciosem i po raz kolejny odskoczyło na kolejne cztery oczka (7:3). Chociaż NoChance udało się dołożyć jeszcze jedną cegiełkę do swojego wyniku, to „TaZ” i spółka zakończyli pierwszą połowę z przewagą 11:4.

Po zmianie stron pierwsze dwa punktu od razy wpadły na konto NoChance, lecz hak się później okazało były to ich jedyne punkty do końca mapy de_nuke. Polacy pięciokrotnie poradzili sobie z przedarciem się przez obronę przeciwników i tym samym zakończyli drugą mapę wynikiem 16:6.

Tym samym przenieśliśmy się na ostatnią mapę jaką był Train. Tutaj zdecydowanie lepiej radziło sobie Aristocracy, które po wygranej rundzie pistoletowej, zgarnęło na swoje konto jeszcze osiem oczek. Dopiero dziesiąte starcie dało NoChance możliwość zdobycia pierwszych dwóch punktów, jednak ich dobra passa nie trwała zbyt długo, gdyż Arcy do końca pierwszej połowy oddało już tylko jeden punkt i zakończyło 12:3.

Idąc za ciosem ostatniej rundy przed zmianą stron, gracze z NoChance zdobyli kolejne trzy oczka. Aristocracy jednak spokojnie dołożyło kolejną cegiełkę do swojego wyniku, wciąż utrzymując dużą przewagę nad przeciwnikami (13:6). Pomimo, że mieszana ekipa próbowała jeszcze przedzierać się przez obronę rywali, to Polacy okazali się lepsi w tym spotkaniu i ostatecznie wygrali wynikiem 16:9.

Aristocracy – 2:1 – NoChance
de_dust2 – 12:16
de_nuke – 16:6
de_train – 16:9

Dzięki dzisiejszej wygranej, zawodnicy z Aristocracy wciąż mogą cieszyć się z udziału w turnieju UCC Summer Smash. Ich następnym przeciwnikiem będzie rodzima formacja, Illuminar Gamingz którą zmierzą się już jutro o godzinie 15:55. Transmisje z meczu obejrzeć będzie można na kanale UCC2.