Aristocracy melduje się w fazie play-off LOOT.BET Season 4!

Aristocracy szybko poradziło sobie z PACTem i tym samym awansowało do fazy play-off LOOT.BET Season 4. PACT jednak nadal ma szansę na wyjście z grupy.

Mecz rozpoczął się na Vertigo – wyborze Aristocracy. Ekipa TaZa świetnie weszła w mecz i dzięki bardzo dobrej grze po CT wyszła na prowadzenie 9:1! Arcy wyglądało świetnie w roli obrońców bombsite’ów, a także nie miało problemów w ich odbijaniu. Od samego początku świetną formą wykazywali się Karol “rallen” Rodowicz i Paweł “dycha” Dycha, którzy zakończyli mecz z ponad 20 fragami na koncie. Do przerwy ich drużyna prowadziła 10:5. Po zmianie stron PACT jednak nie zamierzało się tak szybko poddawać i od razu ruszyło do odrabiania strat. Wygrana pistoletówka i dobrze rozgrywane kolejne rundy pozwoliły im na doprowadzanie do remisu 10:10. Był to jednak ostatni moment, kiedy PACT był tak blisko rywali. Arcy w 21. rundzie znalazło sposób na szczelną defensywę przeciwnika i w kolejnych rundach po prostu eliminowało rywali. Ostatecznie Vertigo zakończyło się wynikiem 16:12, a Aristocracy udowodniło, że jest to ich jedna z ulubionych map.

Drugą areną zmagań był Dust2. Po wyrównanym boju na Vertigo – wyborze Arcy – można było się spodziewać jeszcze bardziej zaciętej rywalizacji na DD2, który był w końcu pickiem PACTu. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna dla drużyny lunAtica. Arcy zaliczyło piorunujący początek, demolując rywali 11:0. Po raz kolejny istnym potworem był rallen, który zakończył mecz z ratingiem 2.27! W pierwszej połowie PACT wygrał zaledwie dwie rundy, które później okazały się honorowymi. Po zmianie stron TaZ i spółka wygrali pistoletówkę i tylko formalnością było domknięcie tej mapy. Ostatecznie Arcy rozgromiło rywala 16:2 i tym samym zanotowało trzecie zwycięstwo w fazie grupowej LOOT.BET, co oznacza, że Polacy są już pewni udziału w play-off.

Aristocracy 2:0 PACT – Vertigo 16:12, Dust2 16:2