Aristocracy najlepszym zespołem grupy B w SECTOR: MOSTBET!

Autor: Mateusz Olczyk
Aristocracy TaZ

Najpierw Winstrike, teraz Windigo – choć nie bez problemów, Aristocracy wychodzi z grupy w SECTOR: MOSTBET z bilansem 2:0!

Rozgrywka zaczęła się od wybranego przez TaZ’a i spółkę Nuke’a. Panowie z Arystokracji szybko przejęli inicjatywę, w oka mgnieniu doprowadzając do przewagi aż 6:1, dopiero wtedy pozwalając Windigo na złapanie oddechu. Zespół bubble’a zdołał odrobić cztery punkty, jednak do wyrównania nie doszło. Polacy do końca pierwszej połowy oddali zaledwie jedną rundę więcej, tym samym kończąc z rezultatem 9:6.
Druga pistoletówka na Nuke również okazała się szczęśliwa dla Aristocracy – trzy kolejne zwycięstwa zwiastowały rychłe zakończenie starcia, jednak ich przeciwnicy nie zamierzali na to pozwolić. Windigo było w stanie przeprowadzić aż pięć udanych ataków z rzędu, niebezpiecznie zbliżając się do wyniku Polaków. Ci dopiero wtedy przerwali wreszcie passę rywali, w czterech rundach zamykając mapę 16:11.

Drugą mapą tej rozgrywki został Overpass, wybrany rzecz jasna przez oponenta naszych rodaków. Tutaj też na ich konto wpadła pierwsza w tym spotkaniu, wygrana runda pistoletowa. Taki stan rzeczy nieco uskrzydlił Windigo, które po raz pierwszy dzisiaj, zaczęło uciekać Arystokracji z wynikiem. Polacy poza pojedynczymi punktami, zdobyli się na zaledwie jedną dłuższą serię, w wyniku czego bubble i spółka zdołali zamknąć pierwszą część mapy z prowadzeniem, jakie wcześniej zaprezentowali ich przeciwnicy, a więc 9:6.
Pewną poprawę gry Aristocracy zobaczyliśmy dopiero po zmianie stron, bowiem wreszcie byli w stanie stanąć do walki z Windigo jak równy z równym, z czasem nawet wyrównując. Rozpędu zabrakło dopiero pod sam koniec, przez co nie udało się zwyciężyć doprowadzić mapy do końca. Na całe szczęście jednak, udało się doprowadzić do dogrywki.
W niej, choć nie gładko i bez przeszkód, to Polacy zatriumfowali jednak 19:17, wygrywając tym samym całe starcie.

Aristocracy 2:0 Windigo

• Nuke – 16:11
  • Overpass – 19:17