Aristocracy pokonało Unique i awansowało do fazy pucharowej LOOT.BET Smack My Beach Cup

Autor: Michał Maćkowski

Aristocracy po trzech mapach pokonało Unique i zapewniło sobie udział w fazie pucharowej LOOT.BET Smack My Beach Cup.

Początek pierwszej mapy należał ewidentnie do graczy Aristocracy, którzy wygrali pistoletówkę i kolejne dwie rundy. Jednak wtedy Unique wróciło do meczu i gra bardzo się wyrównała, lecz pod koniec pierwszej połowy ponownie nasi rodacy zaczęli dominować i przed zmianą stron wygrywali 9:6. Przejście do terrorystów i druga wygrana runda pistoletowa przez Polaków. Kiedy wszystko zmierzało w dobrą stronę, ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa zaczęła mieć ogromne problemy, a rosyjski zespół wrócił do meczu i prowadził 12:11. Wtedy na ostatni zryw stać było Aristocracy, które wygrało zaledwie jedną rundę i ponownie zaczęło przegrywać. To spowodowało porażką na Mirage wynikiem 12:16.

Następnie rywalizacja przeniosła się na Overpassa, gdzie walka także była bardzo wyrównana. Polacy wygrali dwie pierwsze rundy, jednak chwilę później oddali dwa razy więcej i przegrywali 2:4. Wtedy przyszła odmiana w grze naszej formacji i po chwili mieliśmy już wynik 8:4. Pod koniec pierwszej połowy Unique wyszarpało jeszcze dwa punkciki i przed zmianą stron mieliśmy wynik 9:6 dla drużyny z naszego kraju. Kolejna pistoletówka i ponownie zwycięstwo naszego zespołu. Niestety radość trwała naprawdę krótko, ponieważ w kolejnej rundzie Rosjanie odpowiedzieli. Aristocracy nie chciało być gorsze, więc wygrało force’a i kolejne cztery rundy. Przy stanie 15:7 gracze z Rosji zaczęli wracać do meczu, jednak Polacy w przedostatniej rundzie pokrzyżowali im plany i wygrali 16:13.

Ostatnia mapa to już dominacja ze strony naszej drużyny, która po stronie atakującej na mapie Train zmiażdżyła rywali. Zespół pod dowództwem Wiktora “TaZa” Wojtasa wygrał aż dwanaście rund. Po zmianie stron Unique starało się jeszcze wracać do spotkania, jednak to polska formacja dokończyła dzieło zniszczenia, wygrywając “Pociągi” 16:6.

Aristocracy vs Unique – 2:1

• Mirage – 12:16
  • Overpass – 16:13
  • Train – 16:6