Aristocracy w półfinale LOOT.BET Season 4!

TaZ

Aristocracy pewnie pokonało ex-Epsilon 2:0 i tym samym awansowało do półfinału LOOT.BET Season 4. Polacy zmierzą się tam z wygranym meczu Unique – Copenhagen Flames.

Aristocracy na pierwszą mapę wybrało Nuke’a. To jednak ex-Epsilon od samego początku lepiej się prezentowało i kasowało rundę za rundą. Sposób zwyciężania ekipy Surreala mógł być jednak frustrujący dla polskiego widza, bowiem Arcy często podkładało bombę, ale aż sześciokrotnie nie potrafiło jej obronić! Tym samym do przerwy wynik wynosił 11:4 dla ex-Epsilonu. Po zmianie stron zobaczyliśmy jednak to,z czego słynie Nuke – czyli możliwości come-backu po stronie CT. Aristocracy broniło bombsite’ów niemal perfekcyjnie i ostatecznie zwyciężyło 16:12. Najlepsi na mapie Paweł “dycha” Dycha, Karol “rallen” Rodowicz i Jacek “MINISE” Jeziak mieli kolejno 26, 26 i 25 fragów.

Drugą mapą był Train. Tym razem to Arcy zaliczyło o wiele lepszy start, mimo ponownej gry po TT. Ekipa TaZa wygrała sześć punktów z rzędu, jednak w 7. rundzie nastąpiło załamanie formy Polaków. ex-Epsilon zaczął lepiej grać, czego rezultatem było nawet wygranie pierwszej połowy 8:7! Po zmianie stron wszystko jednak wróciło do normy – Arcy wpadło w odpowiedni rytm, a wszystkim dowodził TaZ, który grał najlepiej na serwerze i ustrzelił aż 30 fragów. Ostatecznie Polacy zwyciężyli 16:9, chociaż mecz mógł zakończyć się szybciej, ale kłopoty technicznie miał Nikola “NK4Y” Radushev, którego nieobecność spowodowała spore opóźnienie.

Aristocracy 2:0 ex-Epsilon – Nuke 16:12, Train 16:9