Aristocracy wygrywa z adwokacikiem na start kwalifikacji StarSeries i-League Season 8

Aristocracy

Aristocracy całkiem szybko uporało się z adwokacikiem na rozpoczęcie kwalifikacji do StarSeries i-League Season 8 Europe. Tym samym Arcy zajmuje obecnie 1. miejsce w grupie A.

Mecz rozpoczął się na Nuke’u – wyborze Aristocracy. TaZ i spółka bardzo dobrze weszli w spotkanie, wygrywając aż osiem z pierwszych dziesięciu rund. adwokacik jednak w późniejszej fazie meczu znalazł sposób na szczelną defensywę rywala i zdołał doprowadzić do wyniku 6:9, co nie było takim złym rezultatem zważając na to, że mix SZPERA grał po stronie terrorystów. Po krótkiej przerwie adwokacik wygrał pistoletówkę i przez chwilę wydawało się, że remis jest tylko kwestią czasu. Arcy jednak zagrało bardzo dobrą rundę force, dzięki czemu chwilę później prowadzili już 12:7. jedqr i reszta walczyli o come-back, ale za każdym razem, gdy mieli już rywali na wyciągnięcie ręki, to tracili rundę. Ostatecznie Aristocracy wygrało 16:13, a najlepszym graczem na serwerze był Karol “rallen” Rodowicz z 27 fragami na koncie i ratingiem 1.49.

Drugą mapą był Mirage. adwokacik tym razem zaczął zdecydowanie lepiej – od wygrania pierwszych czterech rund. Jak się później okazało – były to ostatnie dobre chwile drużyny SZPERA. Arcy na czele z Jackiem “MINISE” Jeziakiem zdominowało kompletnie rywala i wygrywało rundę za rundą. Do przerwy wynik 10:5 dla Arcy. Po zmianie stron zespół TaZa wygrał pistoletówkę i kolejne cztery rundy, przez co koniec meczu był już tylko kwestią czasu. Mapa zakończyła się wygraną Aristocracy 16:6, a wybitny występ zaliczył wcześniej wspomniany MINISE, który miał bilans 27-12 i rating 2.02! Arcy tym samym rozpoczęło kwalifikacje od zwycięstwa i obecnie zajmuje pierwsze miejsce w grupie A. Jutro kolejne spotkania.

adwokacik 0:2 Aristocracy – Nuke 13:16, Mirage 6:16