Aristocracy z pierwszą porażką w UCC Summer Smash

Autor: Kamil Kowala

Aristocracy poległo w swoim pierwszym meczu w UCC Summer Smash. Katem polskiej drużyny była ekipa Chaos, która nie bez problemow zwyciężyła 2:0.

Starcie rozpoczęło się od zdecydowanego ataku ARCY. Pierwsze cztery oczka wpadły na konto Polaków, ale wtedy zaczęły się problemy. W zdobywaniu kolejnych punktów na pewno nie pomagała słaba dyspozycja kapitana drużyny Wiktora “TaZa“ Wojtasa, który w pewnym momencie miał statystyki 0-10. Gdy jednak nastąpiło przebudzenie dowodzącego, do głosu zaczęła dochodzić cała drużyna i wynik do przerwy nie wyglądał tak źle. Po zmianie stron nadwiślańska formacja musiała zmierzać się z tylko jedną rundą deficytu. Kolejna wygrana pistoletówka przyczyniła się do odzyskania prowadzenia przez naszych rodaków. Mimo to reszta spotkania należała do naszych rywali i Overpass wynikiem 16:12 wpadł na ich konto.

Po krótkiej przerwie zawodnicy wrócili na serwer na Trainie. “Pociągi“ były wyborem Polaków, na co wyraźnie wskazywał początek bitwy. Rallen i spółka prezentowali świetną stronę terro na mapie, która z reguły sprzyja bronieniu. Świetne ataki przełożyły się na prowadzenie 9:6 na półmetku. Obrona jednak podobnie jak na Overpassie w drużynie Aristocracy leżała. Fatalne błędy i ciągłe dziury w defensywie na pewno nie pomagały i wszystko to przełożyły się na końcową porażkę 16:13.

Kolejnym rywalem Polaków w UCC Summer Smash będzie Ancient, z którym nie tak dawno zmierzyli się podczas DreamHack Summer 2019.

Aristocracy vs Chaos – 0:2

• Overpass – 12:16
  • Train – 13:16