Aristocracy z pierwszą porażką w WePlay! Forge of Masters Season 2 - IzakTV

Aristocracy z pierwszą porażką w WePlay! Forge of Masters Season 2

Fot. Adela Sznajder x DreamHack

Dzisiejszy dzień zdecydowanie nie należał do najbardziej udanych w wykonaniu Aristocracy. Nadwiślańska ekipa zmierzyła się z duńską formacją Tricked w ramach WePlay! Forge of Masters Season 2. 

Już od początku spotkania Polacy mieli spore problemy w starciu z Tricked. Nie dało się nie zauważyć, że to Duńczycy wiedli prym na mapie de_dust2, gdzie rozpoczęli od zgarnięcia sześciu rund z rzędu, by kolejne oczka stopniowo dokładać do swojego wyniku, pomimo niewielu oddanych na korzyść Aristocracy. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się miażdżącą przewagą Tricked, 11:4.

Po zmianie stron Polacy starali się odzyskać stracony animusz, co w pewnym stopniu im się udało, gdy na ich koncie zawitały kolejne rundy. Duńczycy z wypracowaną ogromną przewagą, nie mieli jednak zamiaru się wycofać i chociaż Arcy zdobyło się na zgarnięcie pięciu punktów w połówce numer dwa, to Tricked zakończyło Dust2 wynikiem 16:9.

Overpass jako wybór Tricked był świetnym pomysłem. Duński team, pomimo utraty pistoletówki, podobnie jak w przypadku pierwszej mapy rozpoczął z wysokiego C, zgarniając sześć rund. I znów Aristocracy starało się bronić, jednak cały ten wysiłek poszedł na marne, gdy Tricked analogicznie do de_dust2 zakończyło pierwszą połowę 11:4.

Zmiana stron rozpoczęła się dołożeniem kolejnych rund na konto Duńczyków. W końcu, Aristocracy znalazło w sobie zapał do gry i kolejno zaczęło odzyskiwać stracone punktu, dzięki czemu można było mówić o comebacku (15:12), tym bardziej, że Tricked nie było w stanie przez cztery rundy zakończyć spotkania. Ostateczne słowo należało jednak do ekipy z Danii, która finalnie zakończyła 16:12.

Aristocracy – 0:2 – Tricked
de_dust2 – 9:16
de_overpass – 12:16

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!