IzakTV

Strona główna » Aristocracy z szansą rewanżu na Tricked

Aristocracy z szansą rewanżu na Tricked

Autor: Kamil Kowala
Aristocracy

Bootcamp Aristocracy trwa w najlepsze, aczkolwiek zawodnicy nie do końca mogą skupić się na treningach. Wszystko przez napięty kalendarz internetowych rozgrywek, który dał im się wczoraj we znaki. Polacy zmagania zakończyli niefortunnie przegraną serią z Tricked, lecz już dziś pojawiła się szansa na rewanż. Nadwiślański skład podejmie Duńczyków w swoim pierwszym spotkaniu WePlay! Forge of Masters Season 2.

Podczas gdy wszystkie inne rodzime zespoły odpoczywają, Wiktor “TaZ“ Wojtas i spółka mają pełne ręce roboty. Aristocracy ma za sobą całkiem imponującą serię, w której trakcie wygrało siedem spotkań z rzędu. To oczywiście wciąż tylko zmagania internetowe, aczkolwiek w obliczu niezwykle trudnej grupy na ESL Pro League, każdy pozytywny prognostyk jest dobry. Swoje mecze w dziesiątym sezonie EPL ARCY rozpocznie 14 października.

Dzisiejszy pojedynek z Tricked będzie swego rodzaju rewanżem, za porażkę z poprzedniego dnia. Polska formacja do rozpoczynającego się o godzinie czternastej starcia podejdzie w przeciwieństwie do wczoraj wypoczęta.

Poza Aristocracy w rozgrywkach WePlay! Forge of Masters Season 2 mamy dwa inne rodzime ekipy. Mowa tu o Virtus.pro oraz Illuminar Gaming, które zostały wylosowane do grupy F.

Aristocracy vs Tricked – 14:00 (transmisja)