IzakTV

Strona główna » Asia Minor: Grayhound w finale drabinki wygranych!

Asia Minor: Grayhound w finale drabinki wygranych!

Autor: Kamil Kowala

Piekielnie mocni wydają się zawodnicy Grayhound na azjatyckim Minorze. Na dotychczas pięciu rozegranych mapach oddali przeciwnikom zaledwie 33 rundy. Tym razem ich ofiarą byli Koreańczycy z MVP PK, którzy ulegli 2:0.

Pierwsze prognostyki zwiastujące dobrą dyspozycję Grayhound mogliśmy oglądać już podczas finałów ESL Pro League. Tam mimo braku wygranych map zawodnicy z Oceanii pokazali kawał dobrego Counter Strike’a i żadnego spotkania nie oddali bez walki. Na azjatyckim Minorze poziom jest co najmniej o dwie klasy niższy i nikogo nie powinno dziwić, że DickStacy i spółka miażdżą każdego rywala. W bitwie z MVP PK dzisiejsi zwycięzcy ani razu nie musieli gonić wyniku. Raz zdobyte prowadzenie nie było oddawane aż do końca zarówno Dusta2, jak i Mirage’a.

Co ciekawe na serwerze rządził i dzielił kapitan Grayhound Christopher “dexter“ Nong. Nie codziennie widzi się prowadzącego na czele tabeli, ale taki obrót spraw bardzo dobrze świadczy o australijskim dowodzącym. Dzisiejsze zwycięstwo oznacza awans do finału drabinki wygranych, gdzie podopieczni Neila “Neil_M“ Murphy’ego zmierzą się z wygranym pojedynku TYLOO kontra AVANT. MVP PK musi natomiast zmierzyć się z widmem odpadnięcia z turnieju w meczu eliminacyjnym.

Grayhound vs MVP PK – 2:0

  • Mirage – 16:10
  • Dust2 – 16:4

Po więcej informacji na temat azjatyckiego Minora zapraszamy do naszej relacji.