IzakTV

Strona główna » Assassins i TiMe DaS LiNdAs kolejnymi uczestniczkami Intel Challenge Katowice 2019

Assassins i TiMe DaS LiNdAs kolejnymi uczestniczkami Intel Challenge Katowice 2019

Autor: Paweł Wilk

Już tylko dwóch drużyn brakuje, by zapełniła się lista uczestniczek Intel Challenge Katowice 2019. W ostatnich dniach awanse wywalczyły panie z Assassins i TiMe DaS LiNdAs.

Druga tura eliminacyjna w Europie cieszyła się ogromnym zainteresowanie, w tym także dziewczyn z naszego kraju. Na starcie zameldowały się dziewczyny z Unity Female, Emerytki, Team Shakira, Duchy_kuchenne, a także Julia ”bullet girl” Kurzyńska i jej Squared Prospect. Najbliżej szczęścia były zawodniczki dowodzone przez Kamile ”firingirl” Kopij. Duchy_kuchenne najpierw pokonały myNEC (16:8), następnie Tripping (16:12), ORGLESS (16:12) i STABO CRABO, a świetna seria zakończyła się w finale z Assassins. Drużyna Michael “mimimicheater” Lintrup nie miała problemów i dzięki zwycięstwom 16:11 na Cache’u oraz 16:4 na Inferno, awansowała na imprezę w Katowicach.

Tam zagra także TiMe DaS LiNdAs. Brazylijki wygrały południowoamerykańskie, pokonując w finale Reboot.Gaming. Wcześniej Juliana “showliana” Maransaldi wyeliminowały także Keyd Stars Female, czyli jedne z głównych faworytek.

Obecnie na liście uczestniczek Intel Challenge Katowice 2019 mamy sześć składów, a brakującą dwójkę wyłonią dwie tury europejskich kwalifikacji. Turniej główny odbędzie się w dniach od 28 lutego do 2 marca. W puli nagród znajdzie się 50 tysięcy dolarów.

  • Dignitas Female
  • Beşiktaş Esports
  • Assassins
  • CLG Red
  • Carnage Esports Female
  • TiMe DaS LiNdAs