ELEAGUE Major 2018: Astralis bez żadnych szans w starciu z mousesports

Autor: Rafał Rudnicki

Wygląda na to, że nie tylko Virtus.pro ma dzisiaj pecha. Astralis fatalnie weszło w mecz, a dalej wcale nie było lepiej.

Cała rozgrywka trwała nadzwyczaj krótko. Mousesports zgarnęło “pistoletówkę” i następne rundy, a na pierwszym fullu Astralis wcale nie pokazywało się z dobrej strony. Być może kluczowa dla  Duńczykow była słaba predyspozycja snajpera drużyny, “Device’a”, który powrócił do drużynowej gry po dłuższej przerwie. Przy stanie 6:0 Astralis poprosiło o przerwę, ale na niewiele się to zdało. Mousesports zaś cały czas goniło do przodu i dopiero przy stanie 12:0, ekipa “Dupreeha” zdobyła pierwszy punkt. Do końca pierwszej połowy widzieliśmy druzgoczący wynik 14:2.

Co po zmianie stron? Krotka piłka – wygrana przez mousesports “pistoletówka” oraz kolejna runda anty-eko zakończyła to spotkanie z 16:2 dla mouz.

Więcej informacji, a także wyniki poprzednich spotkań znajdziecie w naszej sekcji Eleague Major by STS.