Astralis pierwszym finalistą Dreamhack Masters Sztokholm

Autor: Michał Maćkowski

Astralis po zaciętym półfinale pokonało Ninjas In Pyjamas i awansowało do finału Dreamhack Masters Sztokholm, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą meczu mousesports kontra North.

Już od samego początku pierwszej mapy spodziewaliśmy się wyrównanego pojedynki. Pierwsza połowa na Mirage’u  zakończyła się wynikiem 8:7 dla Ninjas In Pyjamas, jednak  po zmianie stron Astralis okazało się odrobinę lepsze wygrywając pierwszą mapę 14:16. Niestety nie na drugiej mapie Duńczycy zdominowali Szwedów, wygrywając pierwszą połowę  13 do 2. Zmiana stron i nieudany powrót Ninjas In Pyjamas zakończył się przegraną drugą mapą 16:7.

Astralis 2:0 Ninjas In Pyjamas

Mirage – 16:14