IzakTV

Strona główna » AVANGAR poleci w listopadzie na CS:GO Asia Championships 2019

AVANGAR poleci w listopadzie na CS:GO Asia Championships 2019

Autor: Paweł Wilk

Kolejna drużyna przyjęła zaproszenie do udziału na CS:GO Asia Championships 2019, czyli prestiżowej imprezie w Azji, która w listopadzie zgromadzi kilka niezłych marek.

Czwarte międzynarodowe zaproszenie powędrowało do zawodników AVANGAR, srebrnych medalistów StarLadder Major 2019 Berlin i zwycięzców BLAST Pro Series Moscow 2019. Ekipa Dzhami “Jame” Aliego w ostatnim czasie robi furorę, dlatego nie dziwi, że kolejne organizatorzy kolejnych imprez chcieliby zobaczyć u siebie w akcji na żywo wschodnioeuropejskiej drużyny. Tak było też w przypadku Games Clash Masters w Gdynii, ale ostatecznie AVANGAR zrezygnowało z udziału. Teraz zawodników czeka mała przerwa, ale końcówka roku znowu będzie należeć do intensywnych.

Obecnie na liście uczestników CS:GO Asia Championships 2019 mamy pięć składów. Oprócz AVANGAR bezpośrednie zaproszenie powędrowało do ENCE, MIBR, NRG Esports i TyLoo. Do kompletu brakuje nam dwóch wyróżnionych ekip, a także zwycięzcy chińskich eliminacji. Impreza w Jing’an Sports Center zaplanowana jest na 21-24 listopada, a do zgarnięcia będzie pula nagród wynosząca 500 tysięcy dolarów.

Aktualna lista uczestników CS:GO Asia Championships 2019:

ENCEMIBRNRG Esports
AVANGARTyLoo