IzakTV

Strona główna » b4rtiN oraz chucky odchodzą z Teamu One

b4rtiN oraz chucky odchodzą z Teamu One

Autor: Krzysztof Sarna

Najbardziej bolą rozstania po długiej przygodzie czy też współpracy. Podobnie może być w przypadku Teamu One, z którym pożegnał się zawodnik oraz trener. b4rtiN i chucky odeszli z brazylijskiej organizacji.

Bruno “b4rtiN” Câmara oraz Olavo “chucky” Napoleão pożegnali się z Teamem One. Brazylijskie duo nawiązało współpracę z nowym projektem, który jest koordynowany przez Ricarda “deada” Sinigaglię. Rzekomo na pokładzie ma się także znajdować były zawodnik MIBRU, Epitácio “TACO” de Melo.

Trener Teamu One – chucky z organizacją był związany przez trzy lata, a ściślej rzecz ujmując od października 2017 roku. Z kolei 18-letni zawodnik wstąpił do brazylijskiej organizacji 15 marca ubiegłego roku. W minionym okresie pomógł zakwalifikować się ekipie do 13. sezonu ESL Pro League. 

Portal Draft5.gg już w listopadzie łączył b4rtiNa z nowym pomysłem. Zespół prawdopodobnie ma się składać z takich zawodników: TACO, João “felps” Vasconcellos, Bruno “latto” Rebelatto, 17-letniego talentu Eduardo “dumau” Wolkmer oraz właśnie Bruno “b4rtiNa” Câmary. Pieczę nad zespołem miałby sprawować chucky.

Przypomnijmy, że Team One w ostatnim zestawieniu HLTV 2020 roku zajął 24. pozycję.

W obliczu tej sytuacji skład Teamu One prezentuje się teraz następująco:

  • Pedro “Maluk3” Campos
  • Matheus “pesadelo” Panisset
  • Matheus “prt” Scuvero
  • Mario “malbsMd” Samayoa