IzakTV

Strona główna » bejott i LisekHD zagoszczą w Hejt Parku!

bejott i LisekHD zagoszczą w Hejt Parku!

Autor: Michał Maćkowski
Wisła All in! Games Kraków

Kolejne esportowe twarze będziemy mogli oglądać na kanale sportowym. Już dzisiaj w Hejt Parku zagoszczą reprezentant Wisły All in! Games Kraków – Bartosz “bejott” Jakubowski oraz gracz Zagłębia Lubin Robert “LisekHD” Liszka.

Kanał sportowy prężnie się rozwija, a inicjatywa założona przez czterech kolegów z branży dziennikarskiej ma już zgromadzone 382-tysiące subskrypcji na Youtubie. Jedną z najpopularniejszy serii jest Hejt Park, do którego dzwonią widzowie, aby zapytać lub skrytykować gościa. W programie mogliśmy oglądać już m.in. Marcina Najmana czy Parisa Platynowa.

Na kanale sportowym zawitali już także esportowcy. Siedem miesięcy temu na transmisji mogliśmy oglądać Pawła “delorda” Szable i Łukasza “Puki Style” Zygmunciaka, którzy po sukcesie na EU Masters zostali zaproszeni do programu przez Michała Pola. Do tej pory odcinek obejrzano ponad 200 000 razy!

Tym razem ponownie gośćmi Michała Pola będą esportowcy, jednak z innej gry niż League of Legends. W odcinku bowiem wystąpią profesjonalni gracze FIFY – Bartosz “bejott” Jakubowski oraz Robert “LisekHD” Liszka. Bartek aktualnie reprezentuje Wisłę Kraków, a Robert Zagłębie Lubin w rozgrywkach Ekstraklasa Games.

Transmisja z Hejt Parku odbędzie się na Kanale Sportowym na Youtubie. Start zaplanowano na godzinę 20:00.