IzakTV

Strona główna » Big pharma już 5 grudnia zadebiutuje na konsolach

Big pharma już 5 grudnia zadebiutuje na konsolach

Autor: Marcin Skrętkowicz

Big Pharma to bestsellerowa produkcja, która do dziś sprzedała się w ponad 200 000 egzemplarzy na PC. Klabater ma przyjemność potwierdzić, że symulator koncernu farmaceutycznego ukaże się w wersji na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 5 grudnia 2019.

Big Pharma to po części symulacja ekonomiczna, a po części gra logiczna. Produkcja stanowi znakomity wybór dla graczy, którzy szukają połączenia rozbudowanego gameplay’u i mechaniki z prostym konsolowym sterowaniem. Opracowywanie nowych preparatów w laboratorium to jedno, ale przekształcanie ich w gotówkę to już coś zupełnie innego. Aby odnieść sukces, należy znaleźć złoty środek między podejściem inżynieryjnym i biznesowym. Zacznij skromnie od kilku zardzewiałych maszyn, wypuszczając na rynek tanie, proste lekarstwa na pospolite choroby, aby w końcu odkryć nowe składniki aktywne i zdobyć zaawansowane urządzenia, dzięki którym stworzysz leki nowej generacji i zrewolucjonizujesz świat medycyny.

Po ostatnich sukcesach Crossroads Inn, ekonomicznego symulatora średniowiecznej tawerny, wracamy w Klabaterze do czasów współczesnych. Big Pharma to bardzo rozbudowany tytuł, który oferuje rozgrywkę nieczęsto spotykaną na konsolach. Gameplay wymaga skupienia oraz ostrożnego planowania, przy jednoczesnym zachowaniu konsolowej prostoty sterowania.” – mówi Łukasz Mach, szef marketingu Klabatera. – “Musieliśmy włożyć dużo pracy, by przenieść typowo pecetową grę na konsole. Skupiliśmy się przede wszystkim na sterowaniu i UI, które wymagały dużych zmian. Big Pharma to doskonały wybór dla graczy szukających nowych wyzwań na konsolach.

Główne cechy gry:

  • 35 biznesowych wyzwań w 7 unikatowych scenariuszach
  • Tryb gry własnej
  • Tryb swobodnej budowy
  • Masa niepowtarzalnych recept i składników do odkrycia
  • Projektowanie i produkcja najnowocześniejszych sprzętów medycznych
  • Własny model biznesowy dla koncernu farmaceutycznego