BIG zanotowało gładkie zwycięstwo w starciu z Renegades – FACEIT Major

Autor: Paweł Wilk

BIG bardzo pewnie pokonało Renegades w swoim pierwszym meczu na FACEIT Major 2018 London.

Renegades zaczęło Overpass bardzo agresywnie, bo od szybkiego ataku na bombsite B. Ten został dość gładko zatrzymany przez antyterrorystów, którzy zyskali przewagę finansową. Tę wykorzystali bardzo dobrze, bo po kilku minutach na tablicy wyników widniał wynik 8:0. Dopiero wtedy zawodnicy australijskiej organizacji przebudzili się ze snu i zdobyli swoją pierwszą rundę. Radość nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ Fatih “gob b” Dayik i spółka chwilę później zaczęli ponownie kontrolować mecz, co skończyło się prowadzeniem 11 do 4 po pierwszej połowie.

Renegades potrzebowało zwycięstwa w drugich pistoletach, ale było bezradne przy świetnym ataku BIG. Czwórka Niemców i Brytyjczyk nie popełnili błędu w następnych starciach, dzięki czemu dokończyli swój debiutancki mecz wynikiem 16 do 6.

BIG 16:6 Renegades (de_Overpass)

Wszystkie informacje dotyczące Majora znajdziecie w naszym Vademecum.