IzakTV

Strona główna » BnTeT dołączy do EXTREMUM?

BnTeT dołączy do EXTREMUM?

Autor: Krzysztof Sarna

Już od jakiegoś czasu chodzą pogłoski, jakoby byli gracze 100 Thieves mieli ponownie ze sobą zagrać. W całym tym zamieszaniu brakowało jednak piątego zawodnika. Coraz więcej wskazuje na to, że tym będzie Hansel “BnTeT” Ferdinand.

Według doniesień portalu 1pv.fr, a także HLTV BnTet od kilku już tygodni prowadzi rozmowy z rosyjską organizacją na temat dołączenia do organizacji. Ferdinand do tej pory jest zawodnikiem Gen.G Esports od końcówki grudnia 2019 roku, a udało mu się już wygrać DreamHacka Open Anaheim 2020 oraz zająć pierwsze miejsce w północnoamerykańskim rankingu ESL One: Road to Rio. Wcześniej gracz z Indonezji dawał o sobie znać w szeregach TYLOO. 

W składzie EXTREMUM ma ponoć znajdować się czwórka byłych zawodników 100 Thieves. Mowa o takich zawodnikach jak Joakim “jkaem” Myrbostad, który aktualnie jest zawodnikiem Apeks oraz o trójce, która jest do wzięcia, czyli Aaron “AZR” Ward, Jay “Liazz” Tregillgas oraz Sean “Gratisfaction” Kaiwai. Formacja myślała także nad Joakimem “jkaem” Myrbostadzie, ale problemem jest tu kontrakt, którym Norweg jest związany z Complexity. 

Trenerem natomiast ma zostać Aleksandar “kassad” Trifunović, który jeszcze do niedawna sprawował pieczę nad Cloud9. Jednak wszystko dobiegło końca, kiedy to doszło do rzekomego zgrzytu na linii właśnie tego trenera oraz prowadzącego – Alexa “ALEX” McMeekina.

Jeżeli plotki się potwierdzą, to skład EXTREMUM będzie prezentował się następująco:

  • 🇦🇺Aaron “⁠AZR⁠” Ward
  • 🇦🇺Jay “⁠Liazz⁠” Tregillgas
  • 🇦🇺Sean “⁠Gratisfaction⁠” Kaiwai
  • 🇳🇴Joakim “⁠jkaem⁠” Myrbostad
  • 🇮🇩Hansel “⁠BnTeT⁠” Ferdinand
  • 🇷🇸Aleksandar “⁠kassad⁠” Trifunović – trener