IzakTV

Strona główna » Bondik zastąpił wayLandera w Winstrike

Bondik zastąpił wayLandera w Winstrike

Autor: Paweł Wilk

Uczestnik ostatniego Majora w Katowicach zdecydował się na zmianę w składzie. W Winstrike oglądać będziemy Vladyslava “bondika” Nechyporchuka.

Rosyjsko-litewski skład przystąpił do etapu Nowych Pretendentów w bojowych nastrojach, ponieważ Winstrike zdecydowanie wygrało baraże Minora. Niestety mecze w ESL Arenie okazały się trudne i wymagające. W pierwszych czterech rywalizacjach ekipa zanotowała dwa zwycięstwa oraz dwie porażki i w decydującym spotkaniu Winstrike spotkało się z Cloud9. Północnoamerykański skład wygrał 2:0 i zakończył przygodę Kirilla “Boombl4” Mikhailova z prestiżowym turniejem.

Kilka tygodni po powrocie do domu drużyna zdecydowała się dokonać zmian. Kozłem ofiarnym został Jan “wayLander” Rahkonen, który do rosyjskiej organizacji dołączył ledwie w październiku 2018 roku. Doświadczony zawodnik zanotował słabszy czas w barwach Winstrike i niczym nie przypominał wayLandera z występów dla FlipSid3 Tactics. Jego miejsce zajął Bondik, który ostatnie trzy miesiące spędził na wypożyczeniu w Gambit.

Bardzo się cieszę z dołączenia do Winstrike, które ma dobrych zawodników i które dzięki ciężkiej pracy może zajść daleko. Obecnie staramy się poznać się, ale chcemy już niedługo dać kibicom trochę radości – powiedział Vladyslav “bondik” Nechyporchuk.

Aktualny skład Winstrike:

  • Kirill “Boombl4” Mikhailov
  • Aurimas “Kvik” Kvakšys
  • Georgi “WorldEdit” Yaskin
  • David “n0rb3r7” Danielyan
  • Vladyslav “bondik” Nechyporchuk
  • Daniil “pipsoN” Mescheryakov – trener