IzakTV

Strona główna » Brak święta dla Polaków. Virtus.pro i x-kom Team zagrają dziś w internetowych meczach

Brak święta dla Polaków. Virtus.pro i x-kom Team zagrają dziś w internetowych meczach

Autor: Paweł Wilk

Dwie polskie drużyny nie będą dziś mogły w pełni skupić się na odpoczynku, ponieważ mają do rozegrania spotkania. Virtus.pro powalczy o półfinał Kalashnikov Cup Season 2 z forZe, natomiast x-kom team zagra z Ancient i AVANGAR w kolejnych zmaganiach. 

Najpierw na serwerze pojawią się reprezentanci VP, którzy wraz z forZe zamkną etap ćwierćfinałów internetowej ligi. Janusz “Snax” Pogorzelski i spółka będą mieli idealną okazję do rewanżu, ponieważ piątka Rosjan okazała się lepsza w bezpośredniej rywalizacji w fazie zasadniczej. Wtedy Dmitriy “facecrack” Alekseyev i spółka wygrali 16 do 10, ale spotkania BO3 zdecydowanie lepiej wychodzą graczom znad Wisły. Walka o półfinał z Unicorns of Love rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie ją można zobaczyć m.in. na kanale KXNStudio.

Chwilę później, bo o 17:00, x-kom Team będzie miał okazję sprawdzić nowego zawodnika Ancient. Szwedzi wraz z Denisem “gruxem” Gutajem będą chcieli podtrzymać świetną serię w ramach trzeciego sezonu GameAgents League, gdzie wygrali ostatnie dwa mecze. Dziś Ancient i x-kom Team mogą pochwalić się bilansem 2-1 i czwartkowy zwycięzca zapewni sobie udział w fazie pucharowej. Na koniec esportowego dnia Oskar “oskarish” Stenborowski zmierzą się z AVANGAR w drugiej rundzie drabinki wygranych UCC Summer Smash. Spotkanie w trybie BO3 powinno rozpocząć się około godziny 20:55.

Harmonogram polskich meczów w czwartek:

  • 15:00 – Virtus.pro vs. forZe
  • 17:00 – x-kom Team vs. Team Ancient
  • 20:55 – x-kom Team vs. AVANGAR

Wszystkie trzy spotkania będzie można zobaczyć na kanale KXNStudio.