IzakTV

Strona główna » Bratobójcze pojedynki w zamkniętych kwalifikacjach WESG

Bratobójcze pojedynki w zamkniętych kwalifikacjach WESG

Autor: Aleksander Kurcoń
virtus.pro

Kolejny dzień zamkniętych kwalifikacji WESG przed nami. Dzisiaj na serwerze pojawią się Virtus.pro, x-kom AGO, Aristocracy i Wisła All in! Games Kraków.

Wczorajszy dzień zamkniętych kwalifikacji WESG wypadł dla Polaków na remis – Illuminar przeszło dalej, Pompa Team z kolei spadła do drabinki przegranych. Dzisiaj czas na kolejne mecze kwalifikacji, w których wezmą udział tylko polskie drużyny.

Kwalifikacje WESG

Pierwsze spotkanie to mecz pomiędzy Aristocracy i Wisłą All in! Games Kraków. Arcy popisało się wczoraj zwycięstwem z faworyzowanym forZe, a genialną formą w tym pojedynku popisał się Paweł “dycha” Dycha, który osiągnął k/d +28 na dwóch mapach. Jeśli 22-latek podtrzyma taką dyspozycję, to Wisła może mieć dziś problem. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Drugim bratobójczym pojedynkiem jest starcie Virtus.pro z x-kom AGO. Forma Jastrzębi z ostatnich tygodni może zaskakiwać. Odmłodzony skład coraz lepiej czuje się w swoim towarzystwie, co ewidentnie widać na serwerach. Furlan i spółka szczególnie dobrze radzą sobie na polskim podwórku, na którym zapewnili sobie awanse na finały ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. Virtus.pro z kolei wczoraj rozegrało bardzo dobre spotkanie na GODSENT. Snax i reszta rozbili zespół Maikelele, nie mając w zespole ani jednego słabego punktu. Co więcej, VP otrzymało zaproszenie na cs_summit, dlatego wygląda na to, że w końcu ich pozycja w świecie CSa rośnie w górę. Czas potwierdzić to w kwalifikacjach do WESG.

LOOT.BET Season 5

x-kom AGO może dzisiaj sięgnąć jeszcze po jedno zwycięstwo – mowa tu o meczu ze SKADE w piątym sezonie LOOT.BETA. Polacy mają bilans 2-0 w fazie grupowej, dlatego jeśli dziś wygrają z Bułgarami, to awansują do play-offów.

Plan rozgrywek na dziś:

15:30 SKADE – x-kom AGO – LOOT.BET Season 5

17:30 Aristocracy – Wisła All in! Games Kraków – kwalifikacje WESG

20:30 Virtus.pro – x-kom AGO – kwalifikacje WESG