IzakTV

Strona główna » Bratobójczy półfinał Nine to Five 5, miks innocenta walczy w kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter. Środa z Polakami!

Bratobójczy półfinał Nine to Five 5, miks innocenta walczy w kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter. Środa z Polakami!

Autor: Marcin Kapusta

Dzisiaj czekają na nas bardzo ciekawe pojedynki z udziałem Polaków. Wisła Kraków podejmie Sprout w półfinale piątej edycji Betway Nine to Five. Drużyna Pawła “innocenta” Mocka walczy w kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter!

Już o 09:00 na serwerze zameldują się reprezentanci Sprout oraz Wisły All In! Games Kraków, którzy powalczą przeciwko sobie w półfinale Nine to Five 5. Zawodnicy Białej Gwiazdy nieoczekiwanie powrócili do rozgrywek, ponieważ zastąpili brazylijskie MIBR, które aktualnie czaruje w BLAST Premier Fall Series. Ekipa Pawła “Dychy” Dychy oraz Michała “snatchiego” Rudzkiego otrzymała bezpośrednie miejsce w fazie pucharowej i zaczynała zmagania z poziomu ćwierćfinałów. W nich polsko-niemiecka paczka po męczarniach wyeliminowała duńskie Copenhagen Flames 2:1. W samo południe odbędzie się wielki finał Nine to Five, w którym na pewno zobaczymy nadwiślańskich strzelców. Nie wiemy tylko, jaka będzie ich liczba. Triumfator tej bratobójczej potyczki na ostatniej prostej podejmie zwycięzcę spotkania x6tence vs MAD Lions.

O 18:00 miks o nazwie Poland powalczy w otwartych kwalifikacjach do prestiżowego turnieju DreamHack Masters Winter. Przypomnijmy, że w składzie znaleźli się Paweł “innocent” Mocek, Paweł “byali” Bieliński, Patryk “Sidney” Korab, Miłosz “mhL” Knasiak oraz Karol “rallen” Rodowicz. Doświadczona piątka znad Wisły jako jedyna z polskich formacji przetrwała pierwszy dzień eliminacji i dziś zagra o awans do zamkniętego etapu. Ich przeciwnikiem będzie macedońskie Good Game, które wczorajszego dnia pokonało m.in. eSubę.

Środowy harmonogram spotkań

  • 09:00 | 🇵🇱 Wisła All In! Games Kraków vs Sprout 🇩🇪 – BO3 [Transmisja]
  • 18:00 | 🇵🇱 Poland (innocent, byali, Sidney, mhL, rallen) vs Good Game 🇲🇰 – BO3 [Transmisja]