IzakTV

Strona główna » Był jednym z najlepszych, czasem najlepszym właścicielem – Społeczność League of Legends reaguje na zakaz nałożony na Nitro

Był jednym z najlepszych, czasem najlepszym właścicielem – Społeczność League of Legends reaguje na zakaz nałożony na Nitro

Autor: Michał Maćkowski

Nie milkną echa dzisiejszej oficjalnej blokady dla Sergiusza “Nitra” Górskiego ze strony Riot Games. Właściciel dywizji League of Legends w 7more7 Pompa Team otrzymał bana za  między innymi toksyczność, przez co musi odejść z organizacji.

Już od jakiegoś czasu mogliście usłyszeć o problemach Sergiusza “Nitra” Górskiego z Riot Games. Youtuber i właściciel 7more7 Pompa Team został dzisiaj oficjalnie zablokowany, przez co musi pozbyć się swoich udziałów w organizacji. Według oświadczenia Nitro otrzymał blokadę za między innymi toksyczność. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Polskie środowisko League of Legends praktycznie od razu zareagowało na wyżej zaistniałą sytuację. Jeden z głosów zabrał były trener między innymi devils.one – Adrian “hatchy” Widera. Aktualny dyrektor sportowy w organizacji Misfits napisał, że Nitro był jednym z najlepszych, czasem najlepszym właścicielem, u którego niczego nie brakowało.


Swój głos postanowił zabrać także aktualny gracz górnej alei AGO Rouge Jakub “Sinmivak” Rucki, który miał okazję grać w organizacji Sergiusza. Jakub także w dobrych słowach wspomina włodarza 7more7 Pompa Team.

Oczywiście do zaistniałej sytuacji odniósł się także Nitro, która jak można się domyślić, w prześmiewczy sposób skomentował wprowadzony na niego zakaz.

Na ten moment nie wiemy oficjalnie, co stanie się z 7more7 Pompa Team, jednak nie wykluczone, że Sergiusz przekaże swoje udziały komuś bliskiemu. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się do czternastego maja, bowiem wtedy Nitro nie powinien mieć już żadnych akcji związanych z organizacją.