IzakTV

Strona główna » Byli zawodnicy 100 Thieves znowu razem!

Byli zawodnicy 100 Thieves znowu razem!

Autor: Michał Maćkowski
100 Thieves

Plotki dotyczące ponownego zjednoczenia się byłych graczy 100 Thieves okazały się prawdą. Od teraz zawodnicy z nowym dodatkiem w postaci Hansela “⁠BnTeT⁠a” Ferdinanda będą reprezentować EXTREMUM.

Takie powroty lubimy! Aż pięciu z sześciu byłych członków 100 Thieves postanowiło ponownie połączyć siły i podbić scenę CS:GO. Ekipa Joakima ⁠jkaema⁠” Myrbostada będzie grała pod barwami EXTREMUM i została dzisiaj oficjalnie zaprezentowana.

W składzie zobaczymy oczywiście aż czwórkę zawodników, którzy kiedyś grali razem pod banderą 100 Thieves. Mowa tutaj o trio pochodzącym z Oceanii –  Aaron ⁠AZR⁠” Ward, Sean ⁠Gratisfaction⁠” Kaiwai oraz Jay “⁠Liazz⁠ Tregillgas. Czwartym zawodnikiem byłych złodziei jest oczywiście Norweg – Joakim “⁠jkaem⁠” Myrbostad. Natomiast trenerem formacji został Aleksandar “⁠kassad⁠” Trifunović, który jak dobrze wiemy, trenował zespół jeszcze pod barwami poprzedniej organizacji.

Wiadome było, że całego byłego składu 100 Thievies nie uda się ponownie zjednoczyć, ponieważ barwy Complexity reprezentuje Justina jks⁠” Savagebuty. Dlatego piątym gracze EXTREMUM został Hansel “BnTeT” Ferdinand, który reprezentował w przeszłości m.in. barwy czy TyLoo czy Gen.G

O EXTREMUM na scenie CS:GO nie słyszeliśmy zbytnio dużo. W przeszłości organizację reprezentowali wyłącznie gracze ze Wspólnoty Niepodległych Państw. Teraz miejmy nadzieję, że stary, nowy zespół pokaże się z naprawdę dobrej strony.

Nowy skład złożony z byłych graczy 100 Thieves będzie rywalizować w Europie, ale już planuje podróż do Ameryki Północnej na turnieje związane z Regional Major Ranking (RMR). Dzięki takiemu zabiegowi zespół ma zachować swoje punkty i spróbować zakwalifikować się do nadchodzący turniej rangi Major –  PGL Major Stockholm.

Aktualny skład EXTREMUM wygląda następująco:

  • Aaron “⁠AZR⁠” Ward
  • Sean “⁠Gratisfaction⁠ Kaiwai
  • Jay “⁠Liazz⁠ Tregillgas
  • Hansel ⁠BnTeT⁠” Ferdinand
  • Joakim ⁠jkaem⁠” Myrbostad
  • Aleksandar “⁠kassad⁠” Trifunović (trener)
  • Nestor ⁠LETN1⁠” Tanić (analityk i menedżer)