IzakTV

Strona główna » Były gracz FaZe Clanu ogłosił przerwę od profesjonalnej rywalizacji!

Były gracz FaZe Clanu ogłosił przerwę od profesjonalnej rywalizacji!

Autor: Marcin Kapusta

Były reprezentant FaZe Clanu, Ricardo “fox” Pacheco, przechodzi na rezerwę OFFSET Esport z powodu problemów osobistych!

Zarząd OFFSET Esport ogłasza, że nasz zawodnik Ricardo “fox” Pacheco zrobi sobie przerwę w esportowej rywalizacji, na czas nieokreślony z powodów osobistych. Ricardo nadal będzie częścią rodziny OFFSET, zachowując swoje zobowiązania kontraktowe. Oczywiście okażemy mu nasze wsparcie. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczniemy negocjację w sprawie zatrudnienia nowego gracza do sekcji CS:GO.” – zakomunikowali przedstawiciele organizacji, wywodzącej się z Półwyspu Iberyjskiego.

34-letni weteran na scenie Counter-Strike’a obecny jest od 2003 roku. Niemniej jednak szerszą publikę zyskał za czasów ery Global Offensvie, dzięki występom w Teamie Kinguin, G2 Esports czy FaZe Clanie. Pod banderą tych znamienitych marek zwyciężył m.in. Gaming Paradise 2015 oraz dotarł do półfinałów Majora DreamHack Open Cluj-Napoca i IEM X San Jose. W 2017 roku rzez trzy miesiące pełnił funkcję zmiennika w najlepszej drużynie świata – SK Gaming. Grając z Brazylijczykami, zameldował się w play-offach ELEAGUE Atlanta 2017. Gdy ustąpił ze składu SK, jego kariera mocno obniżyła swoje loty. Od 2018 rywalizuje na portugalskim podwórku, z kolei reprezentantem OFFSET jest od stycznia bieżącego roku.

Zrobię sobie przerwę, ponieważ jestem bardzo zmęczony i potrzebuję czasu, aby rozwiązać sprawy osobiste. Minęło już 21 lat gry w CS-a, a ja wciąż mam tę samą chęć do gry, którą kocham. Dziękuje wszystkim i do zobaczenia.” – napisał fox za pośrednictwem Twittera.

Aktualny skład OFFSET Esport prezentuje się następująco:

  • Rui “RIZZZ” Lima
  • Bruno “shellzi” Teixeira
  • Diogo “snapy” Rodrigues
  • Filipe “NOPEEJ” Dias
  • Vasco “vsk” Santos (trener)
  • Ricardo “fox” Pacheco (rezerwa)