IzakTV

Strona główna » Były gracz Wisły All In! Games Kraków dołącza do AVEZ Esport!

Były gracz Wisły All In! Games Kraków dołącza do AVEZ Esport!

Autor: Marcin Kapusta

Dominik “fanatyk” Barkiet, kojarzony głównie z występów w Wiśle All In! Games Kraków, skompletował skład AVEZ Esport! 

Dzisiaj organizacja spod znaku Ośmiornicy ogłosiła zmianę w sekcji CS:GO. Z wyjściowym składem pożegnał się Paweł “pawkoem” Mitura, który był jego częścią od 20 marca bieżącego roku. Włodarze postanowili nie trzymać fanów w niepewności i od razu ogłosili jego następcę. Został nim 21-letni Dominik “fanatyk” Barkiet.

fanatyk zyskał sławę w kwietniu 2020, gdy przywdział trykot Wisły All In! Games Kraków. Pod banderą Białej Gwiazdy spędził zaledwie cztery miesiące, bowiem słabe wyniki spowodowały, że na początku sierpnia krakowski klub zrezygnował z usług Dominika i zakontraktował Patryka “ponczka” Witesa. “Chciałbym bardzo podziękować fanatykowi za wspólny okres gry. Już od samego początku Dominik musiał odnaleźć się na najwyższym krajowym szczeblu, co na pewno nie było dla niego łatwym wyzwaniem. Ciężką pracą i ambicją pokazał jednak, że jest wartościowym zawodnikiem, którego czeka jeszcze długa i owocna kariera.” – podsumował ten okres Grzegorz “SZPERO” Dziamałek. W lutym 21-latek dołączył do M1 EDEN, z którym notabene nic wielkiego nie osiągnął. Z tego też względu obie strony zakończyły współpracę na początku lipca.

Przed nami występy w ESEA Main i w relegacjach do Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, więc liczymy, że Dominik będzie dla naszej drużyny wzmocnieniem.” – zawarło AVEZ w komunikacie prasowym.

Aktualny skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱 Dominik “Warp” Murawa
  • 🇵🇱 Dawid “SaMey” Stańczak
  • 🇵🇱 Rafał “sNx” Snopek
  • 🇵🇱 Dawid “pendzelek” Ryczko
  • 🇵🇱 Dominik “fanatyk” Barkiet