IzakTV

Strona główna » Były koreański gracz CS:GO uzupełnia skład VALORANTA w Cloud9!

Były koreański gracz CS:GO uzupełnia skład VALORANTA w Cloud9!

Autor: Marcin Kapusta

Miał być pierwszym krokiem do koreańskiej hegemonii w CS:GO, ale jego kariera podążyła innymi drogami. Son “xeta” Seon-ho skompletował skład VALORANTA w Cloud9! 

23-latek uważany był za jednego z najlepszych azjatyckich strzelców w produkcji Valve. Były reprezentant m.in. TYLOO i MVP PK w czerwcu minionego roku postanowił przejść na konkurencyjną grę od Riotu. W październiku dołączył do koreańskiego zespołu Cloud9, lecz ten po zaledwie dwóch miesiącach się rozpadł. Włodarze dali mu jednak kolejną szansę i otrzymał stały angaż w C9 Blue. Tym samym zapełnił wakat pozostawiony przez Tysona “TenZa” Ngo, który zakończył swoją karierę w VALORANCIE na rzecz pełnoprawnego tworzenia treści w internecie.

Oprócz xety, nowym nabytkiem został także Yoon “Autumn” Eu-teum, który będzie pełnił funkcję trenera głównego. Były szkoleniowiec w PUBG zastąpi w obowiązkach Asha “Chu” Longa, który pożegnał się z formacją pod koniec listopada. Warto wspomnieć, że nie są to jedyne zmiany w ostatnim czasie. Kilka dni temu do składu dołączył Nathan “leaf” Orf, który swoją przeszłość wiązał z Counter-Strikiem. 17-latek po rozpadzie Chaos Esports Club obrał drogę kolegów i również postanowił zmienić tytuł.

Aktualny skład Cloud9 Blue prezentuje się następująco:

  • 🇺🇸 Skyler “Relyks” Weaver
  • 🇺🇸 Mitch “mitch”” Semago
  • 🇺🇸 Daniel “vice” Kim
  • 🇺🇸 Nathan “leaf” Orf
  • 🇰🇷 Son “xeta” Seon-ho
  • 🇰🇷 Yoon “autumn” Eeu-teum (trener)