IzakTV

Strona główna » Cała Polska patrzy! Styl Dunów na ostatniej prostej po DreamHacka Open January

Cała Polska patrzy! Styl Dunów na ostatniej prostej po DreamHacka Open January

Autor: Krzysztof Sarna

23 dzień stycznia, a polski Counter-Strike prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku. Już dzisiaj Styl Dunów stanie przed szansą zagrania na DreamHacku Open January. 

Czwartek oraz piątek to dni, które dostarczyły nam wiele emocji, a to dzięki polskim formacjom, które do ostatniego tchu walczyły, aby zagrać na DreamHacku Open January. W ostateczności w ostatnim dniu zamkniętych kwalifikacji pozostała tylko jedna polska ekipa i jest nią Styl Dunów. To właśnie miks w wykonaniu Pawła “byali” Bielińskiego, Michała “MICHU” Müllera, Konrada “EXUS” Jeńczenia, Macieja “Luz” Bugaja oraz Miłosza “mhL” Knasiaka stanie za kilka godzin przed niepowtarzalną szansą zagrania na większym wydarzeniu. Wystarczy tylko i aż pokonać HellRaisers…

Styl Dunów zagra dzisiaj z HR, jednak nie będzie to żadna nowość, ponieważ obie formacje miały okazję spotkać się w pierwszej rundzie zamkniętych eliminacji. Polska sklejka była bardzo blisko, ponieważ przegrała Traina po dogrywce, natomiast zmiotła oponenta na Duście. Na Nuke’u jednak trochę zabrakło, przez co gracze znad Wisły spadli do drabinki przegranych. W niej mierzyli się z Anonymo i zaskoczyli chyba każdego, ponieważ pokonali podopiecznych Adriana “IMD” Piepera. Natomiast dla HellRaisers to już druga okazja wywalczenia slota, ponieważ Nikolaj “kalinka” Rysakov i spółka grali z forZe w finale górnej drabinki, ale po dwóch mapach musieli uznać wyższość rosyjsko-ukraińskiego kolektywu.

Spoglądając raz jeszcze na minione starcie z udziałem Stylu Dunów oraz HR wydaje się, że Polacy mają spore szanse. Jak już wcześniej wspominaliśmy, w debiutanckim spotkaniu nie zabrakło wiele. Wystarczy wyciągnąć odpowiednie wnioski oraz ograniczyć ilość popełnianych błędów i kto wie, kto wie, może się uda!

14:00 | Styl Dunów vs. HellRaisers – BO3