IzakTV

Strona główna » Call of Duty: Black Ops Cold War za darmo przez weekend!

Call of Duty: Black Ops Cold War za darmo przez weekend!

Autor: Mateusz Lechowicz

Niecałe dwa miesiące przed listopadową premierą Call of Duty: Black Ops Cold War deweloperzy zdecydowali się udostępnić użytkownikom PS4 wersję alpha gry. Niestety cała akcja nie obejmie użytkowników PC, jak i konsoli Xbox.

Przecieki dotyczące nowej gry wydawnictwa Treyarch mogły napływać do wiadomości co bardziej uważnych graczy Call of Duty: Modern Warfare/WarZone już kilka miesięcy wstecz. Teraz gra jest już jednak w fazie alfa i bliżej nam do jej oficjalnej premiery niż dalej. Z tej okazji twórcy postanowili udostępnić tryb multiplayer dla posiadaczy PS4 (również bez PS Plusa). Jeśli należycie do tego grona szczęśliwców to już w piątek 18 września od godziny 17:00 będziecie mieli możliwość przetestowania nowej wersji gry. Cała akcja potrwa do 20 września do godziny 19:00 i w ramach rozgrywki udostępnione zostanie nam 5 nowych map, w tym 3 dla standardowego trybu deathmach, likwidacji potwierdzonej i dominacji. Pozostałe dwie mapy będą natomiast przeznaczone do zabawy 12vs12 w trybie Combined Arms: Domination.

Cała zawartość ważyć będzie około 25 GB. Szczegółowe informacje dotyczące alpha testów znajdziecie na Blogu Activision. Oficjalna premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada.

https://www.youtube.com/watch?v=dj4F0Z1bf58&feature=emb_title