IzakTV

Strona główna » Casemiro: Czuję większą presję grając w CS:GO na żywo niż na Santiago Bernabéu

Casemiro: Czuję większą presję grając w CS:GO na żywo niż na Santiago Bernabéu

Autor: Michał Maćkowski
Casemiro

Sportowcy coraz częściej wchodzą do esportu. Jedną z takich osób jest Casemiro, czyli zawodnik Realu Madryt w piłkę nożną, który założył organizację esportową Case. 

Fani piłki nożnej, a szczególnie La Liga na pewno będą kojarzyć zawodnika Realu Madryt Casemiro, który gra jako defensywny pomocnik. Brazylijczyk w ubiegłym roku postanowił założyć własną organizację esportową o nazwie Case. Wcześniej znanego piłkarza mogliśmy czasami oglądać w luźnych rozgrywkach z profesjonalnymi graczami CS:GO jak Gabriel “FalleN” Toledo czy Marcelo “coldzera” David.

Brazylijczyk w rozmowie z MARCA przyznał, że jest fanem gier komputerowych. Jednak co ciekawe powiedział także, że bardziej stresuje się grą w CS:GO niż na stadionie Realu Madryt, który może pomieścić nawet 80 000 osób.

Kiedy gram w Counter Strike, denerwuję się bardziej niż grając na Bernabéu. Czuję większą presję, kiedy ludzie oglądają mnie na żywo w grach wideo niż w piłkę nożną przed telewizorem – powiedział Casemiro w wywiadzie dla MARCA

Oprócz tego zawodnik opowiedział także o zawężeniu więzi ze swoimi fanami, odkąd założył kanał na Twitchu i zaczął streamować. Na twarzy reprezentanta Realu Madryt i dziennikarzy pojawił się śmiech, kiedy to Brazylijczyk powiedział, że jego relacja z fanami są bliższe, a szczególnie kiedy coś mu się nie udaje i pojawiają się obelgi.