IzakTV

Strona główna » Chaos wybierze się za ocean?

Chaos wybierze się za ocean?

Autor: Kamil Kowala
rush cloud9

Cierpliwość włodarzy Chaos w końcu się skończyła i ze składem pożegnała się trójka Szwedów. Jest to oficjalna informacja, jednak z tych, które wyciekły wynika, że organizacja ma zaopatrzyć się w nowy, amerykański skład. Jest to na pewno ciekawy kierunek, a wśród nowych graczy miałby się znaleźć były triumfator Majora.

W rozwiązanym wczoraj składzie pozostawali Joakim “Relaxa“ Gustafsson, Fredrik “FREDDyFROG“ Gustafsson i Daniel “djL“ Narancic. Teraz Szwedzi będą musieli poszukać nowego domu, a ich poprzedni pracodawcy nie próżnują i ponoć już mają kogoś w zastępstwie za Skandynawów. Jak podaje Rush B Media, szeregi Chaos mają zasilić między innymi zwycięzca ELEAGUE Atlanta Majora William “RUSH“ Wierzba, czy Joshua “steel“ Nissan- ogniwo niechlubnego składu iBUYPOWER.

Piątkę mają uzupełnić byli zawodnicy Singularity i Lazarus, czyli odpowiednio Cameron “hydrex“ Kern i Gage “Infinite“ Green, oraz Duńczyk- Niels-Christian “NaToSaphiX“ Sillassen. To nie pierwszy raz, gdy zawodnik z tego skandynawskiego kraju, decyduje się podjąć północno-amerykańskie wyzwanie. Wcześniej szlaki przetarli mu cadiaN, czy MSL.

Nowa reprezentacja Chaos przejęłaby miejsce Singularity w ESEA MDL. W tym celu drużyna będzie musiała jednak użyć swojego trenera, Alana “Shakezullah“ Hardemana.

Jeżeli wszystko się potwierdzi, skład Chaos będzie wyglądało następująco:

  • Cameron “hydrex“ Kern
  • William “RUSH“ Wierzba
  • Joshua “steel“ Nissan
  • Gage “Infinite“ Green
  • Niels-Christian “NaToSaphiX“ Sillassen
  • Alan “Shakezullah“ Hardeman – trener