IzakTV

Strona główna » chrisJ na ławce, a acoR wita się z mousesports

chrisJ na ławce, a acoR wita się z mousesports

Autor: Krzysztof Sarna

Dzieje się w mousesports! Po dniach ciszy ze strony organizacji dowiedzieliśmy się o angażu nowego zawodnika. Tym jest Frederik “acoR” Gyldstrand, który przejmie miejsce Chrisa “chrisJ” de Jonga.

Tydzień temu w piątek, 15 grudnia światło dzienne ujrzały plotki, jakoby do mousesports miał dołączyć Frederik “acoR” Gyldstrand oraz Christopher “dexter” Nong. O tym drugim w dalszej części, ale połowa tej informacji znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Duńczyk zajmie miejsce wyjadacza mouz Chrisa “chrisJ” de Jonga, który jest prawdziwym wyjadaczem tej formacji. Wszak Holender reprezentuje te barwy od października 2013 roku. Nieoficjalnie także mówi się, że chrisJ trafi pod skrzydła FunPlus Phoenix. 

Gyldstrand od grudnia 2019 roku był częścią MAD Lions. Przez ten czas udało mu się dotrzeć do finału ICE Challenge 2020, gdzie musiał uznać wyższość właśnie mosuesports. Z pewnością największym osiągnięciem w karierze Duńczyka jest zwyciężenie pierwszego sezonu Flashpointa. Natomiast podczas drugiej edycji tej imprezy tak dobrze już nie było, ponieważ zakończył zmagania na 5-6 miejscu. 

Na jednym transferze mouz jednak nie powinno się zakończyć. Finn “karrigan” Andersen ponoć nie chce przedłużać swojego kontraktu z organizacją i mówi się także o ewentualnym powrocie do FaZe. Jego następcą natomiast miałby być wcześniej wywołany do tablicy  Christopher “dexter” Nong.

Odświeżony skład mousesports zadebiutuje lada moment, bo w poniedziałek 25 stycznia w ramach cs_summit 7. W debiutanckim starciu “Myszy” zmierzą się z FaZe. Przypomnijmy także, że grupowymi rywalami podopiecznych Torbjørna “mithR” Nyborga jest także Heroic oraz MIBR.

W tej sytuacji skład mousesports prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰Finn “⁠karrigan⁠” Andersen
  • 🇪🇪Robin “⁠ropz⁠” Kool
  • 🇸🇰David “⁠frozen⁠” Čerňanský
  • 🇱🇹Aurimas “⁠Bymas⁠” Pipiras
  • 🇩🇰Frederik “⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • 🇩🇰Torbjørn “⁠mithR⁠” Nyborg – trener
  • 🇳🇱Chris “⁠chrisJ⁠” de Jong – ławka rezerwowych