IzakTV

Strona główna » Cities: Skylines – Darmowy weekend na steam!

Cities: Skylines – Darmowy weekend na steam!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Cities: Skylines to strategia ekonomiczna pozwalająca zarządzać miastami i jest aktualnie dostępna za darmo na platformie Steam. Grać za darmo będziemy mogli do godziny 22:00 w niedzielę.

Cities: Skylines to gra stretegoiczno-ekonomiczna od Colossal Order, które jest odpowiedzialne m.in. za Cities in Motion. Zadaniem gracza tej grze jest wybudowanie miasta, w którym to musimy stawiać różne budynki, ustalać podatki – tak aby nasze miasto ciągle się rozwijało i zarabiało jak najwięcej. Gra zadebiutowała na PC 10 marca 2015 roku i obarczona jest pełnym polskim spolszczeniem. Dodatkowo do gry zaimplementowano warsztat Steam, więc można zaopatrzyć się w masę modyfikacji do gry.

Produkcja studia Colossal Order trafiła właśnie do kategorii darmowego weekendu na platformie Steam. Można ją wypróbować do godziny 22:00 w niedzielę. Oczywiście tego typu akcje zwykle są objęte promocję i do 12 lutego podstawową wersję gry można nabyć za 26,99 zł. Warto też wspomnieć, że przecenione zostały również poszczególne rozszerzenia.