CLG wraca do domu

Dignitas zaprezentowało się z fenomenalnej strony i na mapie Cobblestone nie dali swoim przeciwnikom, czyli CLG, wypowiedzieć praktycznie żadnego słowa. Tym samym drużyna z Ameryki Północnej musi sobie zabookować bilety powrotne.

Dignitas wczoraj przegrało z Astralis, a więc musiało rozegrać spotkanie z przegranym drugiego grupowego meczu o pozostanie w grze. Większość spodziewała się raczej wyrównanego spotkania, ale tak się jednak nie stało. Strona CT zespołu CLG wyglądała koszmarnie, nie potrafili oni się dobrze ustawić, a także nie trafiali najbardziej podstawowych strzałów. Nie pomogła im nawet przerwa taktyczna. W jej czasie chyba tylko wzięli głęboki oddech, bo ich gra się nie zmieniła, a Dignitas nadal kontynuowało swoją dominację. Do połowy ta drużyna prowadziła aż 14:1.

Druga połówka była tylko formalnością. Kapitalne 4 kille z USP Rubino(który swoją drogą, zaprezentował się w tym spotkaniu rewelacyjnie) pozwoliły na wygranie pistoletówki i domknięcie tego spotkania. Mapa Cobblestone zakończyła się rezultatem 16-1 dla zespołu Dignitas.

W chwili pisania tego newsa trwa już mecz Ninjas in Pyjamas vs. Natus Vincere.

Stream angielski: TUTAJ

Stream polski: TUTAJ

Wszystkie informacje dotyczące ESL One Cologne 2016, o grupach, rozpisce, a także o samych szczegółach znajdziecie klikając w ten link.