IzakTV

Strona główna » Cloud9 rozważa zatrudnienie SEMPHISA w roli trenera

Cloud9 rozważa zatrudnienie SEMPHISA w roli trenera

Autor: Paweł Wilk

W ostatnim czasie wyniki Cloud9 nie zadowalają zawodników i zarządu, którzy chcą znaleźć sposób na poprawę nastrojów, Być może nim znalezienie nowego trenera.

Timothy “autimatic” Ta w rozmowie z serwisem HLTV.org przyznał, że formacja rozważa dokonanie zmiany na pozycji szkoleniowca. Obecnie tę funkcję od lutego 2017 roku pełni Soham “valens” Chowdhury. Początkowo współpraca nie zapowiadała się na długofalową, ale dobre wyniki i pozytywne nastroje działały na korzyść byłego gracza m.in. compLexity. Wraz z początkiem nowego roku Cloud9 chce nieco przebudować funkcjonowanie drużyny, zaczynając od trenera.

Być może nim zostanie Kory “SEMPHIS” Friesen, który od października pozostaje bez zespołu. Wtedy Kanadyjczyk został przeniesiony na ławkę rezerwowych w Team EnVyUs. Timothy zdradził, że Friensen będzie testowany przez C9 i w najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja, czy współpraca zostanie przedłużona. Autimatic i spółka już dziś wieczorem rozpoczną walkę w ramach BLAST Pro Series Lison 2018. O 20:00 Cloud9 podejmować będzie MIBR.