IzakTV

Strona główna » Co ma wspólnego Gra o Tron z tawerną w delcrys? Paweł Sakowski narratorem Crossroads Inn.

Co ma wspólnego Gra o Tron z tawerną w delcrys? Paweł Sakowski narratorem Crossroads Inn.

Autor: Marcin Skrętkowicz

Załogę Crossroads Inn, najlepszej karczmy w Delcrys, zasilił Paweł Sakowski. Aktor poznańskich teatrów jest pierwszym Polakiem, który zagrał w serialowej Grze o Tron. W Crossroads Inn pojawi się jako polski narrator oraz w materiałach promujących produkcję oraz fantastyczny świat Delcrys. 

Premiera Crossroads Inn zaplanowana jest na Q4 2019. Ostatnie miesiące są niezwykle intensywne dla studia Kraken Unleashed. W marcu skończyła się kampania na Kickstarterze, w której zebrano prawie $40.000 na rozwój dodatkowych funkcjonalności gry. Z kolei w kwietniu, ekskluzywny dostęp do bety gry, w swoje ręce dostało ponad 1200 osób, które wsparły projekt podczas crowdfundingu. Gra cały czas się rozwija, a przy jej produkcji bierze udział coraz więcej osób.

Wśród nich znalazł się Paweł Sakowski, aktor poznańskich teatrów, który pojawi się w najbliższym odcinku Gry o Tron. Głos Pawła będzie towarzyszył graczom podczas rozwijania swojej karczmy i knucia kolejnych intryg w fantastycznym świecie Delrcys. Oprócz tego Sakowski zagra także w filmach promujących produkcję oraz będzie ambasadorem gry.  O kulisach powstawania serialu oraz Crossroads Inn można było wczoraj usłyszeć w programie Onet Rano czy w Polskim Radiu. W piątek o 17:00 odbędzie się także spotkanie autorskie z aktorem podczas Pyrkonu w Poznaniu.

Crossroads Inn to niesamowicie ciekawy i rozwojowy projekt, który jest z pewnością sporym wyzwaniem aktorskim, ale także daje szansę pokazania swojego warsztatu w różnych kompozycjach głosowo – filmowych. Cieszę się z możliwości współpracy z warszawskim studiem Kraken Unleashed – powiedział Paweł Sakowski

Sama kraina Delcrys oraz fabuła gry ma wiele cech wspólnych z serialowym Westeros. W grze przeważa klimat low fantasy – oznacza to, że magia czy fantastyczne zwierzęta mogą się pojawić, jednak nie nadają one tonu całej fabule. Bohaterowie obu historii są także wplatani w walkę o tron królestwa, jednak w Crossroads Inn stawiamy przede wszystkim na ekonomię, a nie krwawe rozwiazywanie konfliktów.

Zapraszamy do kontaktu z Panem Pawłem Sakowskim oraz do odbioru kodów recenzenckich Crossroads Inn, które umożliwią wypróbowanie wersji beta gry.