IzakTV

Strona główna » Codewise Gaming i drużyna TaZa kończą współpracę

Codewise Gaming i drużyna TaZa kończą współpracę

Autor: Kamil Kowala
TaZ

To koniec przygody dotychczasowych zawodników Aristocracy z Codewise Gaming. Przygoda przebywających aktualnie na finałach ESL Mistrzostw Polski zawodników z firmą trwała zaledwie sześć miesięcy.

Współpraca Codewise Gaming i składu Wiktora TaZa Wojtasa rozpoczęła się w czerwcu tego roku, kiedy to najlepszej wtedy rodzimej drużynie zaufała rodzina Grynów. Plany były wielkie, wychodzące na światową scenę, jednak jak to ostatnio często wśród naszych polskich drużyn bywa, skończyło się tylko na nich. Aristocracy w swoim najważniejszym występie podczas ESL Pro League zawiodło i już niedługo będzie musiało zmagać w relegacji o pozostanie w lidze, jednak już pod innym szyldem.

Informacje o końcu Aristocracy pojawiły się już jakiś czas temu i o dziwo od tamtej pory wyniki zespołu diametralnie się zmieniły. Nadwiślańska brygada zdobyła nawet niedawno awans na turniej z pulą wynoszącą 150 000$. Skład ma również spore szanse na awans do przyszłorocznego turnieju od WESG. Sukcesy międzynarodowe są teraz czymś, czego drużyna potrzebuje. Mikołaj “mouz“ Karolewski w wywiadzie, którego nam udzielił, wspominał, że ESL Mistrzostwa Polski są ważne, aczkolwiek raczej nie zainteresują potencjalnych pracodawców. Niemniej jednak obrońcy tytułu nie dadzą za wygraną i jeśli uda im się wygrać po raz trzeci z rzędu, to tytuł nie powędruje w ręce Aristocracy, a ARCY, bo pod taką nazwą będą na ten moment grali nasi rodacy.