IzakTV

Strona główna » Codewise Unicorns przegrywa w półfinale europejskich kwalifikacji NEE

Codewise Unicorns przegrywa w półfinale europejskich kwalifikacji NEE

Autor: Paweł Wilk

Zawodnikom Codewise Unicorns nie udało się dołączyć do Team Kinguin i AGO Gaming w turnieju Nations Elite Esports Cup. Polacy przegrali w półfinale europejskich eliminacji.

Łukasz “azizz” Kałkowski i spółka w internetowych zawodach mocno zaskoczyli formą. W pierwszym meczu CU poradziło sobie z fińskim NYYRIKKI Esports (16:10), a w następnym wyeliminowało turecki skład Ex-Royal Bandits (19:17). W półfinale Polacy spotkali się z francuskimi zawodnikami against All authority, jednak już w starciu BO3. Niestety, w niedzielne popołudnie lepsi okazali się podopieczni Steeve’a “Ozstrik3ra” Flavigniego, którzy wygrali 16:9 na Overpassie i 16:12 na Inferno.

Tym samym Codewise Unicorns nie zdołało awansować do głównego etapu, gdzie zobaczymy zaproszony Team Kinguin, a także wybrany w głosowaniu AGO Gaming. Reprezentantem europejskich kwalifikacji będzie LPSP!. Duński skład pokonał w finale aAa.
Łącznie w Nations Elite Esports Cup oglądać będziemy osiem składów, a w puli nagród znajdzie się 25 tysięcy euro. Turniej zaplanowany jest na 12-17 grudnia.