IzakTV

Strona główna » Coldzera esportowym ambasadorem Parimatch!

Coldzera esportowym ambasadorem Parimatch!

Autor: Marcin Kapusta
BLAST Pro Series

Firma Parimatch postanowiła powiększyć swoje struktury w świecie sportów elektronicznych. Marcelo “coldzera” David został jej esportowym ambasadorem!

Parimatch to cypryjski bukmacher, który obecny jest na rynku od 1994 roku. Firma mocno zakorzeniła się w branży cyfrowej, bowiem posiada umowy partnerskie z Virtus.pro, Fnatic czy też Spirit. Ponadto sponsorowała kilka czołowych imprez w Docie 2 i CS:GO. W ramach nowej współpracy coldzera zaangażuje się w inicjatywy, które będą miały na celu wspieranie i budowanie marki Parimatch. Mowa tutaj oczywiście o promowaniu w mediach społecznościowych, by zwiększyć zasięgi i potencjalne grono odbiorców.

Moja firma dąży do tego, aby stać się globalną marką, a to partnerstwo z coldzerą ułatwi nam drogę do brazylijskich kibiców i tym samym otworzy drzwi na kolejne globalne rynki” – przyznał Stephan Shulga, który w Parimatch pełni funkcję szefa ds. esportu. “Parimatch są świetnymi partnerami i naprawdę miło jest mieć ich po swojej stronie. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę być częścią tego dużego projektu. Ta współpraca będzie dla mnie wielką rzeczą. Oni traktują mnie naprawdę dobrze. Nasza umowa to coś więcej niż tylko wykorzystanie mojego wizerunku, bowiem będziemy wymyślać różne pomysły i nawzajem się integrować” – przyznał najlepszy gracz CS:GO 2016 i 2017 roku w rozmowie z serwisem Esport Insider.