IzakTV

Strona główna » COMBO DNIA, czyli wyższy kurs w zakładach bukmacherskich na esport!

COMBO DNIA, czyli wyższy kurs w zakładach bukmacherskich na esport!

Autor: Marcin Skrętkowicz

W ofercie zakładów bukmacherskich eWinner zawsze znajdziesz zakładkę COMBO DNIA. W tym miejscu prezentowane zdarzenia to połączone, najpopularniejsze pozycje dla graczy. Co w tym specjalnego? Proponowane tutaj kursy są wyższe od tych w standardowej ofercie tego bukmachera!

COMBO DNIA to także CS:GO. Tak dzisiaj w zakładce znajdziesz pozycje na Big wygra 2-0 z MIBR & Fnatic wygra z Mad Lions – kurs na ten typ wynosi 4.00, kiedy w standardowej ofercie ta wartość to 3.60

CZYM JEST COMBO DNIA?

Combo Dnia to najwyższe kursy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe w danym dniu. W ramach Combo, eWinner podwyższa kursy specjalnie dla Ciebie!

>>> SPRAWDŹ COMBO DNIA NA DZIŚ <<<

CO MOŻNA ZNALEŹĆ W COMBO DNIA?

eWinner wybiera spotkania, które budzą najwięcej emocji i będą przez Was najchętniej obstawiane w zakładach bukmacherskich. Wygrane topowych ekip w IEM czy duża liczba zabójstw najlepszych zawodników na pewno znajdą się w Combo Dnia.

KIEDY MOŻNA OBSTAWIĆ COMBO DNIA?

Codziennie! Każdego dnia bukmacher przygotowuje kilka propozycji Combo na różne sporty, a to wszystko z jeszcze wyższym kursem niż w standardowej ofercie! Brzmi świetnie, prawda?

GDZIE ZNALEŹĆ COMBO DNIA?

Combo Dnia znajdziesz w zakładce “Popularne”. Po wejściu w kategorię będziesz miał do wyboru różne propozycje Combo na dany dzień.

Przykład? Astralis i Heroic wygrają swoje środowe mecze. Co najważniejsze,  eWinner daje Ci takie połączenie z podwyższonym kursem!

Obserwuj media społecznościowe bukmachera, żeby nie ominęło Cię żadne Combo Dnia, jak i pozostałe promocje oraz bonusy ->  https://www.facebook.com/eWinnerPL

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w tych zakładach bukmacherskich, to masz możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka do 155 PLN używając kodu IZAKTV. Na czym to polega? Na temat zwrotu za pierwszy kupon dowiesz się więcej tutaj.

eWinner Sp. Z o.o. jest legalnym bukmacherem i posiada zezwolenie na urządzenie zakładów wzajemnych przez Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia.