compLexity pierwszym ćwierćfinalistą FACEIT Major

Autor: Michał Maćkowski

No i mamy czarnego konia FACEIT Major. CompLexity bez większych problemów pokonało BIG i z bilansem 3-0 awansowało do ćwierćfinału.

Już od samego początku spotkania compLexity pokazywało się z lepszej strony, a dzięki dobrej grze udało im się już na starcie zdobyć pięć punktów przewagi. Następnie BIG starało się wracać do gry, jednak amerykańska drużyna zrestartowała ekonomie rywali, przez co prowadziła już 9:3. Końcówka pierwszej połowy należała do niemiecko-brytyjskie formacji, która odrobiła straty i przegrała pierwszą połowę jedynie 6:9.

Po zmianie stron doszło do totalnej dominacji ze strony ekipa Petera “stanislawa” Jarguza, która oddała tylko dwie rundy i wygrała całe spotkanie wynikiem 16:8. CompLexity zostało pierwszym ćwierćfinalistą FACEIT Major, a wielu ludzi stawiało ich w roli najgorszej drużyny na tym turnieju, za co należą się im jeszcze większe gratulacje. Oprócz awansu drużyna zapewniła sobie miejsce na Majorze w Katowicach.

compLexity vs BIG – 16:8 (de_Nuke)

Wszystkie informacje dotyczące Majora znajdziecie w naszym Vademecum.